999 rezultate për

frameborder

Serie A, rezultatet dhe golat e ndeshjeve të sotme (VIDEO) Skuadra e Lecces më në fund ka ndaluar befasinë e këtij sezoni të garave, duke e mundur Udinesen në takimin e sotëm me r
Serie A: Rezultatet dhe golat e ndeshjeve të sotme (VIDEO) Futbollistët e Lacios kanë mposhtur si mysafir skuadrën e Breshës me rezultat 2:0, në javën e 25-të të kampionatit itali