999 rezultate për

flasin

Karrierat e së ardhmes flasin në Tiranë (FOTO LAJM) Të shtunën, më 3 nëntor 2018, duke filluar nga ora 18:00, tek Rogner Hotel në Tiranë do organizohet një event ku folës
"Malokët" shqiptarë të Manhattanit... Nga Ilir Seci Kisha lanë takim te dentisti në Manhattan, aty afer ku punoj, me shkue gjate pushimit që mos me humbe k
Të gjithë po flasin për gungën poshtë pantallonave të saj, përgjigjet Ronela (FOTO LAJM) Tashmë Ronelën jemi mësuar t’a shohim si vajzën seksi por njëkohësisht dhe mjaft moskokçarëse të showbizz-it. Shpesh
Flasin prindërit e Stresit: Japim garant jetën, djali është i pafajshëm Dy prindërit e Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi, të ftuar në Neës 24 kanë rrëfyer se djali i tyre është i pafajshëm d
Dogji veten brenda makinës, flasin familjarët e viktimës në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Korçë , ku një 398 vjeçar, ka hedhur benzinë dhe i ka vënë flakën vetes br
Në kërkim për masakrën e Bllokut, flasin familjarët e komandos Bilo Emisioni “Fol me psikologen” ka trajtuar ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë. Vrasja në bllok është parë nga n
Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora "përplasen" në AMA (FOTO LAJM) Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe si “AMA”, ku këngëtarët më
Bardhi më i mirë se Messi, statistikat flasin vetëm për shqiptarin Enis Bardhi rikthehet të shënojë nga ata gola, që mund të jetë kandidat për “më i bukuri i sezonit”. Goli me goditje dën
Shihini me kujdes këto tre gjëra në trupi, flasin për shëndetin tuaj Zbulojmë tri gjëra, që do t’ju ndihmojnë për të ditur nëse jeni të shëndetshëm. Flokët e fortë dhe të bukur Flokët
Flasin familjarët e të riut që vrau veten: Ishte i mbyllur Një 21-vjeçar nga Berati i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ndodhi dje rreth orës 14:00, në fshatin
Vrau veten pasi i vuri zjarrin ullishtës, flasin banorët për 55 vjeçaren 55-vjeçarja Dallëndyshe Blliku u vetëflijua për një arsye, gati të pabesueshme. Gjithcka nisi nga një zjarr që ra në
Vajzën ua dhunuan e dogjën me cigare, flasin për herë të parë familjarët e Xhisielës Ne fshatin Zezë dhe në Nikel ku banojnë dy të rinjtë historia e të cilëve ka mbërthyer edhe politikën, banorët refuzojnë
A po shitet Telekom Albania? Flasin pronarët grekë Cozmote, pjesë e grupit OTE në Greqi, që zotëron 99.76% të aksioneve të operatorit të dytë më të madh të telefonisë celu
U rrahën në komunë, flasin zyrtarët e përfshirë Asamblisti Hysni Mehana ka shpjeguar përleshjen fizike që ka ndodhur gjatë seancës së sotme në Kuvendin Komunal të Skend
Në SHBA, 67 milion njerëz nuk flasin anglisht në shtëpi Një rekord prej 67 milion njerëz që jetojnë në Shtetet e Bashkuara nuk flasin anglisht në shtëpi, ka zbuluar një studim
Armike të betuara! Zbulohet sherri mes Dua Lipës dhe Rita Orës (FOTO LAJM) Prestigjiozja britanike “The Sun”, ka publikuar një shkrim të gjatë kushtuar dy këngëtareve me origjinë shqiptare, Rita
Armike përjetë! Zbulohet arsyeja e vëtetë përse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin Rita Ora dhe Dua Lipa ndoqën të njëjtën shkollë në Londër, kanë të njëjtët miq të përbashkët dhe familjet e tyre vijnë n
Njihuni me fshatin në Drenicë ku do të shkonte Vuçiç, flasin nga komuniteti serb Gjendet në zemër të Skenderajt. Në vendin ku u zhvillua lufta kryesore gjatë viteve 1998-99 për çlirimin e Kosovës. Por,
Miqtë nuk flasin për krizë: Seldi dhe Mimoza janë ndarë Nuk është bërë ende një vit nga ceremonia e zhurmshme e fejesës në Zvicër e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrën. Këngët
Dora e Bushit në dorën e Mishele Obamas, të gjithë për këtë veprim po flasin (VIDEO) Edhe pse parti të ndryshme familja e Obamës me familjen e Bush kanë marrëdhënie shumë të mira e kjo u duk në ceremoninë