999 rezultate për

fituar

Këto dy bukuroshe kanë fituar ndaj Ronaldos Kylie Jenner, pjesëtare e familjes Kardashian dhe yll i botës së televizionit, është personazhi që ka arritur të fitojë
Lotito i thurr elozhe Igli Tares Igli Tare është padyshim “arkitekti” i Lacios, teksa ka një meritë të jashtëzakonshme për ndërtimin e skuadrës dinjitoze
Kësaj i thonë të bëhesh milioner me një biletë Viti 2020 ka qënë fatlum për një lojtar të lotarisë kombëtare në Greqi. Fituesi, emri i të cilit nuk bëhet i ditur ka
Ronela Hajati kthehet pas në kohë: Kam humbur njerëz, kam fituar miq (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka zgjedhur ta urojë Vitin e Ri me anë të një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagra
Villa e mbyll karrierën duke fituar trofe (VIDEO) Sulmuesi i famshëm spanjoll, David Villa sot e ka zhvilluar ndeshjen e fundit në karrierë. Por, ndeshja e fundit ka qenë
Trofetë ndërkombëtar në duart e anglezëve Liverpooli triumfoi në Ligën e Kampionëve, Superkupën e Evropës dhe në Botërorin e Klubeve, kurse Chelsea e fitoi Ligën
Erkand Qerimaj: Jam bërë i bezdisshëm duke fituar Erkand Qerimaj është një ndër peshngritësit më të suksesshëm në Shqipëri, teksa e mbylli vitin 2019 me plot 11 medalje n
'Më bën të ndihem sikur kam penis të vogël', Robbie Williams nuk e kursen Realin Real Madrid e bën Robbie Williamsin të ndihet “sikur kam penis të vogël”, thotë këngëtari i mirënjohur. Williams që p
Këmbëngul Ronaldo: Nuk kam çfarë dëshmoj, kam fituar gjithçka Cristiano Ronaldo ka këmbëngulur se, pasi ka fituar trofe të shumtë ekiporë dhe çmime të tjera individuale, nuk e sheh t
Shiste trupin e vajzave për të përfituar, kapet shqiptari i shumëkërkuar në Itali Policia italiane ka mundur të arrestojë një shqiptar që kërkohej nga gjithë Europa për prostitucion. Sipas mediave it
Këto janë skuadrat që kanë fituar më shumë trofe në dekadën e fundit Dekada e fundit ka qenë një nga më spektakolaret në botën e futbollit. Skuadra si Barcelona, Real Madrid, Juventus e
Griezmann: S’iu bashkova Barçës për të fituar trofe, por për ta mësuar një filozofi të re Antoine Griezmann ka këmbëngulur se nuk e ka braktisur Atletico Madridin për ta fituar Ligën e Kampionëve apo trofe të t
Shifta të "frikshme", 10 sportistët që kane fituar më shumë në dekadën e fundit Kontratat me televizionet dhe marrëveshjet e rritura me gjigantët e këpucëve "Nike" dhe "Adidas" ishin një fitim marrame
Rihapen Studimet e Doktoraturës, MASR vështirëson kriteret për të fituar titullin Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka vendosur të rihapë Studimet e Doktoraturës pas pesë vitesh pezullim. Masa dra
Pogradeci me meritë kampion dimri, Abazaj: Nuk e diskutojmë Superioren Një gol i shënuar nga Shkullaku i ka dhënë fitoren Pogradecit, duke e shpallur kampion dimri. Në stadiumin "Gjorgji Kyçy
"Pupu Robert Berisha kandidat për të fituar" si i kthehet këngëtari komentueses (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme janë shpallur 12 finalistët që do të ngjiten në skenën e Pallatin të Kongreseve finalen e madhe të së
Mbrojtësi shënon një autogol spektakolar (VIDEO) Në ndeshjen e kategorisë së dytë holandeze mes Fortuna Sittard ndaj Zwolle është shënuar një autogol spektakolar. Ven
SHORTI/ Inter dhe Man. United mësojnë kundërshtarët Pas shortit të Champions League, është koha të mësojmë përballjet e Europa Lague. Kemi mësuar kundërshtarët e dy nga
Efekti i Mourinhos, Tottenham 3 pikë larg Championsit Tottenham ka fituar në transfertë me rezultatin 2-1 në përballjen ndaj Wolves. Londinezët që me ardhjen e Mourinhos s
Tri ndeshje pa shijuar fitoren, flet Conte Trajneri i Interit, Antonio Conte, u paraqit përpara medieve duke analizuar barazimin ndaj Fiorentinas. Ai theksoi se