999 rezultate për

firmino

Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Duket e pabesueshme, por Firminio nuk ka shënuar akoma në "Anfield" Firmino po vuan ta gjejë golin e parë në ‘Anfield’ në Premierligë për sezonin 2019/20. Ai s’ka shënuar në ‘Anfield’ që n
Formacionet zyrtare: Liverpool-Tottenham, Shaqiri nga stoli Liverpool dhe Tottenham do të përplasin brirët në orën 17:30, për javën e 12 të Premier League. Të dyja skuadrat vij
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje. Egjipt
Firmino e Coutinho festojnë së bashku në clab, po rikthehet braziliani te Liverpooli? (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka qenë i ftuari special mbrëmë në një festë të organizuar nga Roberto Firmino. Sulmuesi i Liverpooli
"Ta thyej nofullën derr", Firmino i kthehet keq ylllit të Interit (VIDEO) Brazili fitoi 2-0 ndaj Argjetinës në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës duke siguruar një vend për në finale ku do të pr
Liverpooli kthehet në shtëpi, Firmino bëhet "i kuq" Skuadra e Liverpoolit ka ateruar në shtëpi pas triumfit në Ligën e Kampionëve kundër Tottenhamit. Duke bartur trofeun
Lajm i madh për Liverpool para finales së Champions League Liverpool ka marrë një lajm shumë të mirë në prag të finales së madhe të Ligës Champions Leagues. Sulmuesi brazilian,
Valverde: Ndeshja akoma e hapur Trajneri i Barcelonës gjatë konferencës së ditëss së sotme para ndeshjes së kthimit përballë Liverpool mendon se cdo gjë
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Tërmet te Liverpooli, dëmtohet ylli i ekipit Liverpoolit ka marrë një lajm të keq para duelit me Barcelonën në Champions League. Ylli i Liverpool, Roberto Firmino
Dalin formacionet: Liverpool-Tottenham, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli dhe Tottenhami do të përplasen pas pak në Anfield Road. Të kuqtë do të kërkojnë kreun ndërsa Spërsat luftojnë
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Zbulohet arsyeja pse Firmino mungoi në stërvitje Roberto Firmino është në dyshim për përballjen me Bayern Munichun. Roberto Firmino ka munguar në stërvitjen e fundit
Real Madrid ka gati mega ofertën për yllin e Liverpoolit Florentino Perez duket se e dëshiron Roberto Firminon me çdo kusht në skuadrën e tij. Liverpool është raportuar se do
Firmino me statistikë të frikshme kundër Arsenalit Roberto Firmino shkëlqeu sot në fitoren 5-1 të Liverpool ndaj Arsenalit. Sulmuesi brazilian realizoi tri herë për sku
Firmino realizon "HAT-TRICK" ndaj Arsenalit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Boby Firmino në minutë
Coutinho rikthehet në Liverpool, për të festuar ditëlindjen e bashkëshortes së Firminos (VIDEO) Philippe Coutinho është rikthyer në Liverpool, por jo për të luajtur në Anfield, por për të festuar ditëlindjen e bashkë