999 rezultate për

fillon

Pas rënies së bujshme, euroja fillon të marrë veten Kjo javë ka nisur me një forcim të valutave kundrejt monedhës vendase. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë,
Pas Ramës edhe Meta fillon dialogun me qytetarët në Facebook Në morinë e komenteve të qytetarëve poshte fotove të tij, Presidenti Meta ka zgjedhur që t'i përgjigjet njerëz, që kujde
Fillon fushata, Veliaj zbulon kandidaten e PD për Bashkinë e Tiranës Erion Veliaj ka bërë një vizitë në Njësinë Bashkiake nr.8 duke folur mbi investimet e bashkisë së Tiranës në këtë lagje
Fillon vaksinimi i lopëve të Prishtinës Komuna e Prishtinës e ka filluar vaksinimin e kafshëve shtëpiake si gjedheve, deleve, dhive dhe qenve me pronarë, që pri
Trump rifillon kërcënimet ndaj Koresë së Veriut Presidenti Donald Trump paralajmëroi se Shtetet e Bashkuara mund të rifillojnë në çdo kohë stërvitjet e përbashkëta usht
Në këtë datë fillon mësimi në Kosovë Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK), Rrahman Jasharaj, ka thënë se tashmë janë
Revolucioni fillon nga mbrojtja, ja si Klopp bëri Liverpool-in e tij kandidat për titull Kur Liverpool iu afrua titullit kampion nën drejtimin e Brendan Rodgers më 2014, prapëseprapë pësoi 50 gola, ekipi i tet
Fillon projekti i Ramës për të ndërtuar kulla në Parkun e Liqenit (FOTO LAJM) Qeveria me vendimin numër 406 të datës 4 korrik ka miratuar kalimin në pronësi të Bashkisë Tiranë të territorit prej 25
Arabia ka një suprizë të këndshme për haxhinjtë e këtij Bajrami (FOTO LAJM) Javën e ardhshme bashkë me Bajramin e Vogël, fillon edhe Haxhi për besimtarët myslimanë që kanë vendosur të udhëtojnë në
Tmerri në Itali, fillon kontrolli i të gjitha urave në Shqipëri Drejtori i Policisë Rrugore, Mithat Tola deklaroi sot se autoritetet do të bëjnë një kontroll të plotë të urave në vend
Nuk ka më asnjë dyshim: Kjo është mosha ideale për t'u martuar Një analizë nga Nicholas Wolfinger, një sociolog në Universitetin Utah, sugjeron se pas një pike të caktuar, nëse jeni m
Lojtari i Chelseas fillon vizitat mjekësore te Milani Tiemoue Bakayoko është pranë zyrtarizimit si lojtar i Milanit. Francezi këtë mëngjes ka mbërritur në klinikën e klubi
Ulen në mënyrë drastike çmimet e ilaçeve kundër kancerit, fillon nga shtatori Administrata Shtetërore e Sigurimeve Shëndetësore e Kinës ka ulur çmimet e prokurimit për 14 ilaçe kundër kancerit, duke
Revolucion tek Argjentina, gjithçka fillon me kthimin e Icardit në kombëtare Argjentina do t’ia nisë nga e para, me ndërtimin e një kombëtareje dinjitoze për të ardhmen, pas dështimit në Botërorin
Familjarët e vrasësit braktisin shtëpinë, fillon kuja tek banesa e 8 viktimave I ngjan një tragjedie të vërtetë ajo që ka ndodhur dje në Resulaj të Selenicës ku Ritvan Zykaj ekzekutoi me kallashnikov
Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO) Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacm
Rozana Radi fillon pushimet, fotot me bikini bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Por, kjo nuk do të t
Nga sot fillon vera, bëni kujdes nga temperaturat dhe zjarret Më në fund janë rritur temperaturat dhe qytetarët mund të planifikojnë pushime afatgjata në plazh. Temperaturat sot d
Prifti ortodoks: Më 5 gusht fillon lufta e serbëve me shqiptarët Ditë më parë Sava Janjiq paralajmëroi për një skenar të errët që do të ndodhë në Veri të Kosovës. Sipas tij, të dy palët
Revista nudo, motra e Enca Haxhiajt fillon punë tek Playboy (FOTO LAJM) Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi ka fituar famë të madhe dhe është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në