999 rezultate për

fillon

"Ofroni 90 milionë euro dhe ndeshja fillon", Babai i Khabibit paralajmëron ripërballjen me McGregorin Babai i Khabib Nurmagomedov kërkon 90 milionë euro për të nënshkruar marrëveshjen e rimeçit me Conor McGregorit. 31-v
Atalanta në avantazh, Berisha ndëshkohet sapo fillon ndeshja (VIDEO) Etrit Berisha është kthyer sot në një stadium ku për tre vite ka qenë protagonist, atë të Bergamos, pasi SPAL i tij përb
BESA fillon fushatën, prezanton videospotin e parë (VIDEO) Në faqen zyrtare të Lëvizjes BESA sot është postuar një video material në të cilën disa nga udhëheqësia e kësaj partie,
Juventusi befasisht transferon yllin e Nante, fillon testet mjekësore Juventus ka filluar të planifikojë të ardhmen duke siguruar një tjetër përforcim të ri. Jean-Claude Ntenda, mbrojtësi
Ibrahimovic fillon me kushtet: Nesër dua 70 mijë tifozë, ndryshe nuk luaj Milano-Sampdoria mund të jetë sfida e Zlatan Ibrahimovic. Suedezi ka të ngjarë të luajë që nga fillimi, pavarësisht se k
Kur duhet ta hiqni pemën e Krishtlindjes? "Filloni numërimin pasi ndryshe ju ndjek fati i keq" Shumë të krishterë e heqin pemën në fundin e sezonit të Krishtlindjeve, ose në Natën e Dymbëdhjetë ( 12 netë pas Krishtl
Fillon shumë shpejt, Greqia gati të shpenzojë "thasë me para" për "nëpërkat" e qiellit (FOTO LAJM) Greqia ka vendosur që të shpenzojë 1.5 miliard euro për të modernizuar flotën e saj të avionëve F 16 Viper (nëpërka) dhe
Ronaldo nuk i njeh pushimet, fillon stërvitjen fuqishëm (VIDEO) Cristiano Ronaldo është padyshim një futbollist i ndërtuar përmes punës. Luzitani ka treguar shpesh se pavarësisht talen
SPAK fillon nga puna, reagon PD Mëngjesin e sotëm 8 anëtarët e SPAK u betuan para presidentit duke tregfuar kështu dhe fillimin e punës së kësaj struktu
Fillon punën Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, kush janë gjyqtarët Nis nga puna ditën e sotme Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, e cila do të gjykojë krimet e rën
Si do të transformohet Toka me tharjen e oqeaneve (VIDEO) Afërsisht 70 përqind e Tokës është e mbuluar nga uji, por një video e animuar tregon se si do të transformohej toka me t
Çudia në Durrës, ashensori i pallatit fillon nga kati i tretë! Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë zbuluar bëmat e ndërtuesve me pallatet shumëkatëshe në qarkun e Tiranës, Durrësit dhe L
Rifillon mësimi në Universitetin e Tiranës, çfarë tha dekanati Ndryshe nga shkollat, Universiteti i Tiranës ka bërë publike akt-ekspertizën e Institutit të Ndërtimit për gjashtë fakul
Ministrja e Arsimit: Nga 9 dhjetori mësimi rifillon në Tiranë, Durrës, Vorë e Kurbin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se Qarku Durrës, Bashkia Kurbin, Bashkia Vorë e Bashkia Tiranë do të rifil
Zv/ministrja: Filloni kërkoni shtëpi, në hotel nuk rrihet prej panikut Zv. ministrja e Turizmit dhe Mjedisit Ornela Çuçi, e caktuar nga Shtabi i Emergjencës si përgjegjëse për strehimin ësht
Pas tërmetit, fillon stuhia në Durrës (VIDEO) Qyteti i Durrësit është përfshirë nga stuhi të forta. Nën çadrat e ushtrisë ndodhen ende disa banorë, fati i të cilëv
Fillon nismën për mbledhje fondesh, Linda Halimi akuzohet nga shqiptarët (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi si shumë të tjerë ka filluar nismën për mbledhjen e fondeve për njerëzit e prekur nga tërmetin q
Qindra të pastrehë, fillon ngritja e çadrave në Thumanë Në zonën e Thumanës kanë filluar të ngrihen çadra për strehimin e banorëve. Deri më tani janë konfirmuar 8 viktima, m
"Pasardhësi" i Top Fest, TOP-i prezanton festivalin e ri që fillon së shpejti (FOTO LAJM) Top Channel do të sjellë një format të ri i cili duket se do të jetë pasuesi i "Top Fest", festivalit që bëri revolucion
Gruaja revoltohet mbi hartën e Shqipërisë: S’e shkel atdheun me këmbë Një grua është revoltuar ditën e sotme për shkak se harta e Shqipërisë është shtruar në mesin e shesHit “Skënderbej”.