999 rezultate për

fillon

Pas sigurimit të titullit, Ronaldo fillon pushimet në Kroaci (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo shijoi titullin e parë kampion me Juventusin në Serie A, këtë të shtunë, në fitoren 2-1 ndaj Fiorentin
Reali barazon rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Reali ka arritur të barazzojë rezulaton sapo ka filluar pjesa e dytë. Është sulmuesi francez i cli po kalon sezonin m
Shqiptarët kalojnë në të kuqe dhe ndalohen nga karabinierët por historia këto fillon Gjithçka ndodhi mbrëmë vonë në Corso Italia, ku karabinierët vunë re një makinë që kalonte në kryqëzimin e Via Piave, du
Spektakolar Ajax, barazon rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Ajax ka arritur të barazojë rezultatin shumë më shpejt nga se mund ta kishim imagjinuar. Vetëm një minut pas fillimit
Shqiptarja gjen pas 4 vitesh mushkën e humbur në Gjirokastër por ngjarja këtu fillon I humb mushka në fshatin Fushë-Bardhë të Gjirokastrës dhe e gjen pas katër vitesh me anë të Facebook-ut në fshatin Rehov
Rama fillon "luftën e shtrigave" në universitete: Ka sharlatanë me grada shkencore Kryeministri Rama ka paralajmëruar rishikimin e gradave dhe titujve shkencorë të dhëna në universiete, të cilat sipas ti
Reali në fund të sezonit fillon projektin 575 milion euro (VIDEO) "Santiago Bernabeu" është një stadiumet më të njohur në botë, por impianti i madrilenëve pritet të pësojë disa ndryshime
"Ndryshimi fillon nga Durrësi!" Basha dhe Xhaferaj thonë se ka nisur çmontimi i Ramës Me sheshin plot me mbështetës që kishte para, ndryshe nga qytetet e tjera, kryedemokrati Lulzim Basha tha se era e ndrys
Ndryshojnë siguracionet, nga 1 prilli fillon mbajtja e historikut për aksidentet Shoferët që sapo kanë marrë patentën dhe më tepër, ata që shkaktojnë aksidente rrugore do të duhet të paguajnë më shumë
Kejvina fillon “turin” pasi la Xingun, fotot e reja të bëjnë me dhimbje koke (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin Belinda Dragotit. Por nga
Pas përplasjes tepër të rrezikshme fillon sherri me grushta (VIDEO) Në Alajuela të Cota Rica u zhvillua kampionati kombëtar i motosportit, i cili do të mbahet mend për përplasjen e pilotëv
Rama fillon zbythjen, deklarata që i shpëtoi të gjithëve Gjatë gjithë këtyre ditëve kur opozita ka ashpërsuar qendrimet e saja përmes protestave dhe djegies së mandateve, kryemi
Hollanda ngushton rezultatin sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Hollanda ky hyrë në pjesën e dytë me një marsh më tepër se Gjermania e cila arriti të shënojë dy gola gjatë pjesës së pa
Mancini: Tani fillon ojektivi i vërtetë i Italisë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka pohuar se tani për italine fillon ojektivi i vërtetë. Sot në fakt Italia do të n
KSHZ: Mos e filloni fushatën para kohe Pas konfirmimit të rregullsisë së kandidaturave të tre kandidatëve presidencialë dhe pas konfirmimit të renditjes në fle
Zbardhet data kur fillon zyrtarisht fushata zgjedhore për president Kandidatët për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV), pas grumbullimit të më së paku 10 mijë nënshkrimev
Everton kalon në epërsi përballë Chelsea sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Blutë e Londrës nuk po kalojnë një formë të mirë dhe këtë e tregon pozicioni që ka në tabelë. Një rezultat pozitiv nd
Fillon seanca për shënimin e 21 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, mbahet një minut heshtje Ka filluar seanca e veçantë e Kuvendit të Kosovës me rastin e shënimit të 21 vjetori të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare t
Qeveria fillon shpenzimin e rezervave buxhetore Pa u bërë një muaj nga miratimi i buxhetit për këtë vit, Qeveria e Kosovës ka filluar të shpenzojë mjete nga rezervat bu
Lajme të mira për Romën, ylli i ekipit rifillon stërvitjen Lajme të mira vijnë sot nga stërvitja e skuadrës së Romës në qëndrën sportive në Trigoria. Cengiz Under është rikuper