999 rezultate për

fiks

Shqiptarët fiksohen të shkojnë atje ku duhet vizë, si arratisen nga Danimarka në Angli (FOTO LAJM) Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media
Momenti kur Haradinaj fiksohet nga kamerat duke bërë lutjen myslimane Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka marrë pjesë në Iftarin e organizuar nga partia turke KDTP, përmes një po
Basha "fiksohet" me personin që arrestoi Dollapin: Do ta gjejmë Rreth orës 02 të mëngjesit të së dielës, lideri demokrat Lulzim Basha, ish deputetët e tij, dhe kryetarja e LSI-së Monik
Rita Ora fiksohet me kamarierët në Met Gala (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptar Rita Ora ishte një nga më të vlerësuarat për paraqitjen e saj në eventin e rëndësishëm
Modelja ruse është fiksuar keq me këtë futbollist (FOTO LAJM) Edhe pse Bayern Munchen ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, me Helga Love
Del një material i rrallë, si diktatori u fiksua sikur po e tradhëtonte berberi Ishte koha kur Enver Hoxha kërkonte të shpallte armiq dhe paranojat për spiunim binin mbi këdo. Kjo bisedë e pa publikua
Spalletti i fiksuar pas Hysajt, kërkon shqiptarin te Interi Jo vetëm Danilo i Manchester City-t, siç raporton Fcinternews.it, Interi nuk ka hequr dorë nga mbrojtësi shqiptar i Napo
Ish-velina e "Fiks Fare" lë pa fjalë turqit (FOTO LAJM) Ish- velina e programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel”, Anisa Mukaj, prej disa kohësh është larguar nga Shqi
Reali i "fiksuar" pas talentit të Lyon, thërret agjentin në Madrid Real Madridi provon që të djegë konkurrencën, mes tyre Juventus, për Tanguy Ndombele: ashtu si zbulon e përditshmja pres
Alketa Vejsiu e fiksuar pas "Tarameles" shkon dhe e surprizon në Mushqeta (FOTO LAJM) Xheison Bafti është vogëlushi i edicionit të dytë të emisionit "Në Kurthin e Piter Pan", i cili mori famë të madhe dhe f
Klaudia Pepa nxjerr foton me bikini, fansat fiksohen tek një detaj tjetër (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e
Hormone nga Greqia, fermerët shqiptar injektojnë 4 fishin e normës së lejuar Rritja e produkteve me hormone është një rrezik i cili po shtohet dita-ditës. Në një vëzhgim në Kuçovë dhe Berat, Fiks F
Duket si 25 vjeçe, Kim Kardashian fikson fansat me fotot nga Bali (FOTO LAJM) Kim Kardashian, apo një prej emrave më të përmendur në botën e showbizit gjithnjë është aktive në rrjetet sociale. Pë
Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM) Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore. Ajo është një nga artistet që numëron shumë fans
Modelja i fikson të gjithë me fizikun e saj (FOTO LAJM) Lindsey Pelas, e cila e nisi karrierën e suksesshme të modelingut duke pozuar për “Playboy”, ka ditur gjithmonë se si të
Tifozi fiksohet keq pas formave të së dashurës të Ronaldos (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ishte e pranishme dje në Alianz Stadium duke ndjekur sfidën Juve-Ajax.
Dogji dy makina në Elbasan, kamera "fikson" autorin e zjarrvënies Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip "Volsvagen
Modelet të fiksuara pas futbollit, por Carissas i pëlqen një tjetër stil të luajturi (FOTO LAJM) Shumë prej modeleve më të njohura në botë, ka pranuar se kanë pasion të madh për futbollin. Pjesa më e madhe e model
Kjo është skarifica që bën Getoari për mjekrën që çdo vajzë ja ka fiksim (VIDEO) I ftuar në emisionin e humorit "Xing me Ermalin" do të jetë reperi i njohur Getoar Selimi. Pas 4 vitesh mungesë në sken
Klopp i fiksuar pas yllit brazilian Jurgen Klopp është i fiksuar pas yllit brazilian Richarlison. Sulmuesi i Evertonit tashmë ka rënë në radarin e Leive