999 rezultate për

fierit

Basha gosti me karkaleca e verë, Rama ha qepë e ullinj (FOTO LAJM) Kryeministrin Edi Rama gjatë ditës së sotme e kemi parë të drekojë në familjen Basha në Cakrran të Fierit, nën shoqërinë
Të rinjtë e Fierit "surprizojnë" Ramën: Në bllok pro qeverisë së besimit Kryeministri Edi Rama ka vazhduar aktivitetet e ngjeshura ku nga shpërndarja e tapive në Fier dhe vizita në një familje
Meta, sërish akuza mbi qeverisjen Rama: Turizmi i keqshfrytëzuar Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në takimin e organizuar në Parkun Arkeologjik të A
Përplas me autobuz 6-vjeçaren, largohet dhe e lë të lënduar në mes të rrugës Policia e Fierit ka bërë me dije se ka vënë në pranga një 34-vjeçar i cili ka përplasur me autobus një fëmijë të mitur v
Basha sqaron ultimatumin për policinë e Fierit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në ditën e dhjetë të protestës nga çadra e ngritur përpara Kryeministrisë,
EMRI/ Qëlloi me thikë 35-vjeçarin duke i shkaktuar plagë në trup, arrestohet autori Policia e Fierit ka vënë në pranga një 23 –vjeçar pasi ka goditur me thikë një 35-vjeçar, bashkëfshatarin e tij. Mës
Greva e urisë në Zharrës të Fierit, grevisti dërgohet me urgjencë në spital Vazhdon greva e urisë në Zharzës të Fierit, ku një ndër grevistët është detyruar të niset drejt Urgjencës së spitalit pë
Gjobisin emigrantin me 3 500 euro, ja kush janë dy të “fortët” e Fierit Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona pasi nën kërcënimin e armës i kanë marrë një emigrant një shumë preh 31. 5
Këshilli Bashkiak i Fierit i jep titullin "Qytetar Nderi" Dritëro Agollit Ditën e sotme këshilli Bashkiak i qytetit të Fierit i ka dhënë titullin “Qytetar Nderi” pas vdekjes shkrimtarit Dritëro
EMRI/ Humb jetën në burgun e Fierit një 64-vjeçar Një i burgosur ka humbur jetën ditën e djeshme në mëngjes në burgun e Fierit. Burime zyrtare nga policia bëjnë të dit
Ngjarja në Rafinerinë e Fierit, shoqëria 'TPD': S'kemi lidhje me pretendimet e punonjësve Shoqëria 'TPD' ka reaguar përmes një deklaratë për shtyp në lidhje me ngjarjen e ndodhur në rafinerinë e naftës në Fier,
Detaje të reja/ Kush është i riu që tentoi vetëvrasjen në burgun e Fierit Marlind Ymeraj, 27 vjeç, ka tentuar të vrasë veten në burgun e Fierit. I riu është dënuar me burg pasi arrestimit për gr
Në gjendje të rëndë çifti nga Fieri, po ngroheshin me qymyr druri Një çift nga qyteti i Fierit kanë përfunduar në spital në gjendje kritike për jetën pas intoksikimit me gazin e qymyrit
Beqaj: 100 milionë lekë për rikonstruksionin e Urgjencës në spitalin e Fierit Spitali Rajonal i Fierit ka tashmë një shërbim tërësisht modern dhe bashkëkohor të shërbimit të Urgjencës. Falë një inve
Shtohen virozat, fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës Situata paraqitet edhe më alarmante pasi raportohet për fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës. Spitali i fëmi
Ryshfeti 3 mln lekë, Apeli pushon hetimet për ish-prokurorin e Fierit Gjykata e Apelit ka pushuar çështjen ndaj ish-prokurorit të Fierit, Petrit Vukaj. Ndaj Petrit Vukajt rëndonte akuza e
Mbyllet greva e urisë në Zharrëz të Fierit, tre persona me probleme shëndetësore Mbyllet greva e urisë në Zharrëz të Fierit pas ngritjes së grupit ndërinstitucional të punës nga kryeministri dhe përkeq
Vazhdon greva e urisë në Fier, banorët kalojnë Krishtlindjet pranë tyre Vazhdon akoma protesta e banorëve të fshatit Zharrëz të Fierit të cilët e kanë kaluar edhe natën e Krishtlindjeve në gre
FIER/ Ngacmoi seksualisht të miturën, pranga 29 vjeçarit Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur. Bëhet fjalë
Tërmeti 4.2 ballë alarmon banorët në Fier Një tërmet me magnitudë 4.2 ballë i shkallës Rihter, i regjistruar në orët e para të ditës, ka vënë në panik banorët në