999 rezultate për

fabian

E PLOTË/ Ja çfarë u gjet në xhupin e Fabian Gaxhajt Të enjten e 4 tetorit, Tirana u trondit nga një sherr me armë, ku mbeti i vrarë Fabian Gaxha si dhe u plagosën dy të tje
Vis Martinaj çudit më dëshminë e tij Ervis Martinaj mohon të ketë qenë ai objektivi i të shtënave të ndodhura në Bllok disa netë më parë ku mbeti i vrarë edh
Tentoi të largohej nga Shqipëria pas tmerrit në Bllok, kush është komandoja i arrestuar Janë zbardhur detaje të reja sa i takon ndalimit të Gledo Hotit në pikën kufitare të Kakavijës. Ai dyshohet se ka qen
Vrasja dhe plagosjet në Bllok, si nisi sherri për Elvana Gjatën dhe përfundoi tek armët Një sherr me të shtëna armësh ka tronditur mbrëmjen e djeshme Tiraanën, ku si pasojë mbeti i vrarë Fabian Gaxha ndërsa i
Formacionet zyrtare: Napoli - Liverpool Napoli do të presë sonte në "Sao Paolo" skuadrën e Liverpoolit, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA Champions
Fabiania Bytyqi, shqiptarja e parë që fiton titullin e Kampionatit Botëror në boks Fabiania Bytyqi, shqiptarja me nënshtetësi çeke, ka arritur të mposht britaniken, Denise Castle në kategorinë të vlefshm
I trullosi të gjithë me gjoksin, del videoja e arrestimit për prostitucion e këngëtares shqiptare (VIDEO) Fabiana Hoxha tërhoqi vëmendjen e një publiku të gjërë kur doli tek emisioni Zonë e Lirë e Arian Çanit me veshjen e saj,
"Dua t'i jap fund këtij ferri dhimbjesh", DJ i famshëm italian zgjedh të vdesë në Zvicër me eutanazi (FOTO LAJM) Ka shkaktuar një debat të madh mediatik e politik në Itali zgjedhja e rrugës së eutanazizë (vetëvrasje e asistuar nga mj
Flamur Noka vs. Fabian Topollaj, kjo video po thyen rrjetin (VIDEO) Seancat e mbledhjes në komisionet e Kuvendit apo të Këshillit të Bashkisë së Tiranë janë karakterizuar shpesh nga tensio
Vrau 18-vjeçarin për të dashurën, gjykata vendos 12 vite burg për Fabian Mucollarin Gjykata e Korçës ka dënuar me 12 vite burg Fabian Mucollaci. I riu do të vuajë dënimin për vrasjen e ndodhur në 20 s
Fabian Duro rrëfen bisedat me yjet e Bayernit dhe fjalët speciale të Ancelottit "Freestyle" shqiptar Fabian Duro pas famës që ka fituar në Shqipëri tashmë po arrin suksese të tjera të mëdha pasi ditën
Shqiptari Fabian Duro “magjeps” zv/trajnerin e Bayernit (VIDEO) A është ky Freestyler-i me i mirë ne botë? Kështu e nis shkrimin "Daily Mail" për talentin e Fabian Duro-s i cili gjatë
Blindohet Gjykata e Korçës/ Lihet në burg gjimnazisti që vrau shokun Nën masa të rrepta sigurie, Gjykata e Korçës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për gjimnazistin Fabian Muçllari
"Hesape të palara", zbardhen detaje të reja nga vrasja në Pogradec Janë zbardhur detaje të reja për vrasjen e të riut të martën në Pogradec. Adoleshentët ishin rrahur dy muaj më parë dhe
Formacionet zyrtare/ Gjermani-Poloni, befason Low Gjermani dhe Polonia sapo kanë publikuar formacionet zyrtare. Takimi do të zhvillohet në kuadër të grupit C dhe do të f
Boksierja shqiptare shpallet kampione, mund bullgaren (FOTO LAJM) Boksierja me origjinë shqiptare që bokson për ngjyrat e Çekisë, Fabiana Bytyqi ka arritur që të shpallet kampione bote p
Ekskluzive/ Boksieria çeke që nuk e harron gjuhën shqipe (FOTO) 5 marsi do të jetë një datë e shënuar për Fabiana Bytyqin. Në fakt sporti për të është një pasion, ndërkohë që synimi mb
Xhaka dhe Gjergjaj vizitojnë një fëmijë të sëmurë (FOTO) Taulant Xhaka dhe Arnold Gjergjaj, kanë treguar edhe humanitetin e tyre. Të dy sportistët shqiptarë së bashku me sulmue
Simulimi më qesharak, Luis Fabiano e paguan me të kuq (VIDEO) Ish sulmuesi i Kombëtares braziliane, tani pjesë e Sao Paulos, Luis Fabiano, ka qënë protagonist i një simulimi qesharak
Inter, revolucion në mbrojtje: 3 talente në pole (FOTO LAJM) Nemanja Vidiç nuk do të jetë blerja e vetme për Interin gjatë merkatos së verës. Në fakt, e gjithë mbrojtja zikaltër duk