999 rezultate për

enea

Të shtëna me armë nga RENEA: Një person bie përtokë, i pranishëm edhe Rama (VIDEO) Kryeministri Edi Rama këtë të hënë ka qenë i pranishëm në 107 vjetori i Policisë së Shtetit, ku ka parë nga afër një një
RENEA, FNSH e FAST "përveshin mëngët" për natën e ndërrimit të viteve Vetëm 4 ditë na ndajnë nga ndërrimi i viteve dhe Policia e Shteit ka marrë masat e nevojshme për shmangien e incidenteve
RENEA dhe FAST blindojnë vendin me rastin e festave Festat e fundvitit shënojnë një rritje të kriminalitetit. E para, sepse shtohet lëvizja e njerëzve dhe e dyta, sepse shu
RENEA zbarkon sërish në Shkodër Forcat RENEA kanë zbarkuar në Shkodër prej orëve të para të mëngjesit të sotëm. Aksioni është duke u zhvilluar në dis
RENEA arreston 31 vjeçarin me rrezikshmëri të lartë në Kukës, reagon policia (VIDEO) Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar "Morina". Operacioni nga DVP Kukës dhe forcat speciale “Renea”, për
RENEA zbarkon në Kukës, kapet i shumëkërkuari për vrasje RENEA ka arrestuar në Morinë Burim Duraku i cili ishte shpallur në kërkim pasi ishte i dënuar për "vrasje dhe grabitje".
Zbulohet debati mes Olsi Ramës dhe Enea Jorgjit pas përfundimit të derbit (VIDEO) Është zbardhur debati mes drejtorit sportiv të Partizanit, Olsi Rama dhe arbitrit kryesor Enea Jorgji. I ftuar në emi
RENEA zbarkon në lagjen e Licëve në Shkodër dhe arreston 4 të rrezikshmit Policia e Shtetit dhe RENEA kanë blinduar në orët e vona Shkodrën. Burimet bëjnë me dije se janë vënë në pranga 4 per
Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit (VIDEO) Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh. Në fund të takimit, ku
Policia arreston edhe babain e Endrik Llukës që eliminoi kushëririn në Gjirokastër RENEA ka arrestuar sot Endrik Llukën pasi elimioni me armë kushëririn. Pas arrestimit të tij, është kapur dhe babai Bex
RENEA arreston të shumëkërkuarin në Gjirokastër, çfarë iu gjet në banesë RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëv
Ra në greminë e theu gjymtyrët, efektivi i RENEA-s po vjen për në Tiranë Mëngjesin e sotëm efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli ka rënë një greminë teksa po bënte alpinizëm. Si pasojë efektivi
5 orë në greminë me brinjë e duar të thyera, nxirret efektivi i RENEA-s Pas pesë orësh në greminë, është nxjerrë më në fund oficeri i RENEA-s, Bledar Beluli. Ky i fundit kishte rënë në një
Efektivi i RENEA-s me brinjë e duar të thyera, helikopteri nuk duket askund Një efektiv i RENEA-s ka rënë ditën e sotme në greminë, në Dukagjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë n
Ra në greminë në Dukagjin, efektivi i RENEA-s po bënte ngjitje Një efektiv i RENEA-s ka rënë ditën e sotme në greminë, në Dukagjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë
Superacion në Shijak, RENEA blindon zonën Forcat e RENEA-s kanë zbarkuar ditën e sotme në Shijak. Ky aksion vjen në mënyrë të befasishme në dhjetra banesa.
Bie në greminë efektivi i RENEA-s Një efektiv i forcave RENEA ka rënë mëngjesin e sotëm në një greminë në Dukagjin. Mësohet se efektivi ka dëmtuar të d
"Babi hajde te shtëpia, kam frikë", efektivi i Reneas i kërkon falje të birit (VIDEO) Një prej heronjve, efektiv i repartit RENEA ka publikuar në Instagram pamje nga operacioni i shpëtimit të një familjeje
Humbi vajzën 8 vjeçare, nxirret pas 14 orësh e gjallë gruaja në Durrës Një grua është nxjerrë e gjallë nga rrënojat e një pallati pas 14 orësh. Gruaja në fjalë ka humbur nga ky tërmet vaj
E arrestoi RENEA, policia jep detajet e prangosjes së Redjan Rrajës Vihet në pranga një nga autorët e dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 1 nëntor, në Durrës. Më datë 01.11.2019, rre