999 rezultate për

embed

Barcelona kampione e La Liga (VIDEO) Skuadra katalanase është shpallur kampione e Spanjës pasi i ka mjaftuar vetëm një barazim kundrejt Levantes 1-1 që të sh
Çmenduri në Zvicër (VIDEO) Ka ndodhur diçka e rrallë në kampionatin zvicerian ku në ndeshjen ndërmjet St, Gallen-Zurich njëri prej lojtarëve të Zur
Ronaldo mund Getafen (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka qenë autori i tre golave në ndeshjen e luajtur në Bernabeu kundrejt Getafes. Real Madrid fitoi me r
Barcelona fiton derbin e qytetit (VIDEO) Barcelona ka fituar në derbin e qyteti kundrejt skuadrës së Espanyol me rezultatin e pastër 2-0 e cila u luajt në orën 1
City fiton ndaj West Ham (VIDEO) Manchester City ka arritur të fitojë me rezultatin 2-1 kundrejt skuadrës së West Ham. City me këtë fitore arrin të sigur
Ronaldo: Messi ? Kur luan me 10 lojtarë bën gjithçka Cristiano Ronaldo ka eksploduar pas ndeshjes së parë në gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve, duke thënë se gjërat u përk
Djajtë e Kuq pushtojnë Gelsenkirchenin (VIDEO) Gjithçka ka përfunduar për Schalken në ndeshjen e parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve pasi janë mundur në shtëp
Porto ëndërron për tripletë këtë sezon (VIDEO) Skuadra portugeze e Portos është kualifikuar për në finalen e Kupës së Portugalisë pasi ka kthyer gjithçka në ndeshjen e
Milani vazhdon rrugën e vetme drejt titullit (VIDEO) Skuadra e Milanit vazhdon rrugën e saj të sigurt drejt titullit pasi ka fituar në "San Siro" kundrejt Sampdorias me re
Parma shuan ëndrrën e Interit për kampionat (VIDEO) Skuadra e Parmës ka fituar kundrejt Interit me rezultatin 2-0 dhe duke e bërë këtë të fundit të humbasë shpresën për tit
Schalke vazhdon, Inter zhgënjen (VIDEO) Skuadra gjermane e Schalke 04 ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale pasi ka mundur kampionet në fuqi Interin me rez
Real Madrid kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Skuadra Madrilene ka kaluar në gjysmëfinale duke mundur skuadrën e Tottehnham me rezultatin 1-0 me një gola te Cristiano
Barcelona thjesht bën detyrën (VIDEO) Skuadra e Barcelonës thjesht ka bërë detyrën kundrejt skuadrës së Shakhtar Donetsk pasi ka fituar me rezultatin 1-0 dhe
Mbarojnë ndeshjet e Seria A (VIDEO) Kanë mbaruar ndeshjet e Seria A në të cilat Napoli dhe Lazio vazhdojnë ëndrrat e tyre për në EUROPE.Napoli fitoi me rezu
Flet në telefon ndërsa luan futboll (VIDEO) Në një ndeshje futbolli në kategorinë amatore një lojtar teksa luan i bie telefoni dhe nuk heziton për tu përgjigjur.Mun
Hercules shokon Sociedadin (VIDEO) Futbollistët e Deportivos kanë fituar ndeshjen kundër Majorkës (2:1), derisa Herkules me ndihmën e ish-lojtarëve të Real
Serie A, rezultatet dhe golat e ndeshjeve të sotme (VIDEO) Skuadra e Lecces më në fund ka ndaluar befasinë e këtij sezoni të garave, duke e mundur Udinesen në takimin e sotëm me r
Serie A, Roma mposht Lacion (VIDEO) Kapiteni i Romës, Françesko Toti ka qenë hero i derbit ndaj Lacios, pasi me dy golat e tij, Roma fitoi sfidën ndaj Lacio
Barazon Milan (VIDEO) Milani nuk ka arritur asgjë më shumë se një barazim me rezultat 1-1 ndaj Barit në San Siro. Milan ishte më i mirë gjatë
Japoni, shpërthen centrali bërthamor (VIDEO) Në centralin bërthamor të Fukushimës disa minuta më parë është dëgjuar një shpërthim, ndërsa televizionet japoneze po tr