999 rezultate për

ekzekutoi

Doli nga makina me xhama të zinj dhe e ekzekutoi, kapet autori në Vlorë Është arrestuar autori i cili qëlloi për vdekje 31 vjeçarin në Vlorë. Vrasësi është identifikuar nga banorët dhe dëshmit
Ekzekutoi vëllezërit Bilali dy vite më parë, avokati i autorit: U torturua në qeli Avokati i Arsen Stojkut, i cili akuzohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dy vite më parë tho
Ekzekutoi gruan nga xhelozia, Alket Arapaj rrezikon të mbyllë jetën në burg Prokuroria e Tiranës, ka vendosur të mbyllë hetimet për efektivin e Gardës së Republikës Alket Arapaj, i cili në 12 shku
U vranë 23 vite më parë, zbulohet autori që ekzekutoi dy vëllezërit në Vlorë Vrasja e dy vëllezërve me iniciale B. H. dhe E. H në Vlorë është zbardhur pas 23 vitesh. Bëhet fjalë për një ngjarje të
E shkuara kriminale e Albert Krasniqi, ekzekutoi me automatik 17-vjeçarin në vitin 2004 Albert Krasniqi, i cili u vra mbrëmë nga babai i tij në Prishtinë, mësohet se ka qëlluar për vdekje nxënësin e Shkollës
Ekzekutoi kunatën, dënohet me burg të përjetshëm Dashamir Xhepa Dashamir Xhepa është dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau kunatën e tij për motive xhelozie. Krimi i rëndë ndodhi n
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
Ekzekutoi 37 persona, zbulohet pas 50 vitesh mesazhi misterioz i vrasësit Më shumë se 50 vite pasi i ashtuquajturi “Vrasësi i Zodiakut” terrorizoi për herë të parë rrugët e Kalifornisë, një ekip
Policia ekzekutoi të riun, reagon Lleshaj Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për herë të parë pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga ana e efek
Baba i dy fëmijëve, efektivi që ekzekutoi të riun dikur kishte konkurruar për aktor Efektivi i Shqiponjave i cili ekzekutoi me armë pak pas mesnate 25 vjeccarin Klodian Rasha, është Nevaldo H. 25-vjeç dhe
Ekzekutoi 25 vjeçarin, vihet në pranga efektivi i Policisë Efektivi i policisë që qëlloi për vdekje 25 vjeçarin Klodian Rasha është arrestuar. Ai dyshohet se e qëlloi 25 vjeçar
"Mu duk sikur më kërcënoi", rrëfehet polici që ekzekutoi Klodian Rashën Efektivi i policisë i cili qelloi për vdekje Klodian Rashën ka dhënë versionin e tij. Ai bën me dije se i ka kërkuar
E ekzekutoi Policia, Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja nisin hetimet Prokuroria e Tiranës dhe SHÇBA-ja do të nise hetimët për ekzekutimin e të riut Klodian Rasha nga Policia mbrëmjen e djes
Ekzekutoi biznesmenin e njohur në mes të Himarës, burg për autorin e dyshuar Kliti Leka, i cili dyshohet se ekzekutoi biznesmenin Niko Goro në Himarë është lënë në burg nga Gjykata. Kujtojmë se
E dhunuan se u vodhi në parcelë? Si i riu ekzekutoi 2 kushërinjtë për 20 kg hashash Ditën e sotme janë gjetur dy trupat e pajetë të kushërinjve në Malësi të madhe, Vislon Çutaj dhe Klement Pepaj. Që ng
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Porositi dy vrasje dhe dyshohet se ekzekutoi vëllain e Talo Çelës, Erion Alibeaj përballet me gjykatën Erion Alibej, organizatori dhe urdhëruesi i dy vrasjeve në Elbasan, dhe i dyshuar se ka kryer ekzekutimin e vëllait të T
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
"Kishin sherr prej 10 vitesh", çfarë bëri Tanushi pasi ekzekutoi kunatën Detaje të reja zbardhen nga krimi i rëndë në Bathore, ku ditën e djeshme Agron Tanushi ekzekutoi me armë zjarri kunatën
Zbulohet shkaku i krimit në Bathore, pse Tanushi ekzekutoi kunatën e tij Pasditen e sotme në Bathore u ekzekutua me armë zjarri një grua, nga kunati i saj. Fillimisht u raportua se ngjarja