999 rezultate për

efektivi

Ra në greminë në Dukagjin, efektivi i RENEA-s po bënte ngjitje Një efektiv i RENEA-s ka rënë ditën e sotme në greminë, në Dukagjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë
Bie në greminë efektivi i RENEA-s Një efektiv i forcave RENEA ka rënë mëngjesin e sotëm në një greminë në Dukagjin. Mësohet se efektivi ka dëmtuar të d
"Babi hajde te shtëpia, kam frikë", efektivi i Reneas i kërkon falje të birit (VIDEO) Një prej heronjve, efektiv i repartit RENEA ka publikuar në Instagram pamje nga operacioni i shpëtimit të një familjeje
Goditi makinën e efektivit të policisë, jepet vendimi për Suel Çelën Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë.
Sherr në mes të Tiranës, civilët ndalojnë qytetarin me forcë (VIDEO) Berisha ka publikuar nja video përkrah të cilës shkruan se ndaj qytetarit në regjistrimin e mëposhtëm disa persona të ve
Vrasja e efektivit Basha në Lazarat, arrestohet i shumëkërkuari Është vënë në pranga Beqo Ibrahimi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Ibrahim Basha.
I shpallur në kërkim për shpërdorim detyre, kapet ish-efektivi i FNSH Policia në Shkodër ka ndaluar një shtetas të shpallur në kërkim për shpërdorim detyre. Nga strukturat e Drejtorisë
Kanosi efektivin e policisë, vihet në pranga 19-vjeçari në Ballsh Një ngjarje e rëndë ëhstë parandlauar në Ballsh. Ka qenë një i ri 19 vjeç i cili ka kanosur me thikë një efektiv të Pat
Letra për Enverin: Oficerin e Sigurimit në Shkodër e arrestuam se ndihmoi një vajzë për qëllime të ulëta Publikohet dokumenti arkivor me raportin “Tepër sekret” të vitit 1980, ku Ministri i Punëve të Brendëshme, Feçor Shehu,
Berisha: Drejtori i policisë bëri për spital efektivin për një femër Ish-kryeministri Sali Berisha njofton qytetarët përmes Facebook-ut, se në oborrin e komisariatit të Policisë në Berat ka
ITALI/ I morën armën efektivit, vëllezërit vrasin 2 policë Të shtëna dhe panik mbrëmjen e stome një burg të Italisë rreth orës 17:00 të pasdites së sotme në Trieste. Dy burra,
FMN kërkon uljen e TVSH-së për bizneset e vogla Shqipëria rezulton të ketë efektivitetin më të ulët të grumbullimit të Tatimit mbi Vlerën e Shtuar (TVSH) në Rajon. Sipa
Plagosi me armë kushëririn, prokuroria kërkon burg për ish efektivin e FNSH-së Efektivi i policisë Flamur Karaj, pritet të dalë sot para gjykatës pasi plagosi kushëririn e tij me armën e shërbimit.
Kaq është numri i policëve të plagosur Shkon në 5 numri i efektivëve të mbetur të lënduar gjatë shpërthimeve të kapsollëve dhe mjeteve pirroteknike tek Kryemin
Tentuan ta rrëmbenin, efektivi i policisë i merr armën agresorit dhe e plagos në bark (FOTO LAJM) Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotme në parkingun e një hoteli në Sauk, përballë Akademisë së Sigur
Plagosja në Sauk, vetëdorëzohet efektivi i policisë Vetëdorëzohet në polici autori i plagosjes së ndodhur mëngjesin e sotëm (28 maj) në afërsi të një parkingu të një hoteli
Vrau efektivin e FNSH-së, burg i përjetshëm për autorin Kanë kaluar më shumë se dy vite nga ngjarja kur , David Qosja qëlloi për vdekje efektivin e FNSH-së, Ardian Kodrën. G
Bëhet shkrumb e hi makina e policit, dyshimet e para (FOTO LAJM) Mjeti tip “Mercedez Benz”, që i përket një efektivi të Komisariatit të Policisë së Gramshit, është djegur mesnatën e së
E FUNDIT/ Kapet protestuesi që plagosi me gurë efektivin e FNSH-së (VIDEO) Arrestohet punonjësi i Bashkisë Mallakastër, që goditi punonjësin e policisë të FNSH me gur në kokë gjatë protestës së d
Dalin pamjet: Si është dëmtuar efektivi i FNSH (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrë pamjet e policit të dëmtuar me sende të forta në kokë gjatë protestës së opozitës në Fi