999 rezultate për

eden

Presidenti grek: Maqedonia të heq dorë nga irredentizmi ose të harrojë integrimin në NATO Presidenti grek, Prokopis Pavlopoulos ka kërkuar mbështetjen e homologut të tij izraelit, Reuven Revlin, në vizitën dydi
Vrasja e Ivanoviç, Rama tregon bisedën me Vuçiç Kryeministri Edi Rama ka zbardhur disa pika të takimit me homologun e tij Aleksis Tsipras në mbledhjen e grupit të Parti
Mediat angleze bëjnë prapaktheu, Hazard qëndron në Angli por jo tek Chelsea Manchester City dëshiron të ndalojë transferimin e Eden Hazardit tek Reali për ta bërë të tyrin. Qytetarët tani së fundm
Kurdët kryejnë sulmin e paprecedent në Turqi, tronditet vendi (FOTO & VIDEO) Ndërkohë që ushtria turke është duke sulmuar formacionet kurde të YPG-së në veri të Sirisë, disa raketa janë nisur nga a
Neymar ka një kusht për Realin e Madiridt E përditshmja spanjolle “Diario Gol” ka shkruar se Neymar është i gatshëm për të mbyllur një kalim tek Reali i Madridit
Kotzias: Protestat në Selanik nuk do të ndikojnë në negociata Protestat për çështjen e emrit të Maqedonisë që u zhvillua të dielën, në Selanik nuk do të ndikojnë në negociatat me Maq
STATISTIKË / Eden Hazard parakalon legjendën e Chelseat që ka shënuar dhe asistuar më shumë në EPL Chelsea fitoi dje me shifrat e pastra 4-0 kundër skuadrës së Brightoni në "Amex Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e
Eden Hazard bën gjestin e vitit në përfundim të ndeshjes ndaj Brighton (VIDEO) Sot Chelsea fitoi me shifrat e pastra 4-0 ndaj Brightoni, por diçka e habitshme u pa në fund të ndeshjes. Mesfushori
Katrougalos: Emri i ri nuk duhet të jetë mjet për iredentizëm Ministri alternativ i Punve të Jashtme të Greqisë, përgjegjës për çështje evropiane dhe marrëdhënie ekonomike ndërkombët
Skandal në ndeshjen Celta Vigo - Real Madrid, shikoni veprimin e Navas (VIDEO) Një episod i paprecedent ndodhi dje gjatë ndeshjes mes Celta Vigos dhe Real Madrid, e cila përfundoi në barazim 2-2.
Real Madrid tashmë e di çmimin e transferimit të Eden Hazard Fjalët e babait të Eden Hazard, që theksonin në mënyrë të drejtëpërdrejtë interesimin e djalit të tij për pritjen e Real
Eden Hazard fiton çmimin si futbollisti më i mirë belg për vitin 2017 ​Eden Hazard është shpallur futbollisti më i mirë belg i vitit 2017 Ylli i Chelseat, Eden Hazard ka fituar çmim
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
Aktori Romir Zalla pyetet nëse zgjedh Jul Dedën apo Bes Kallakun Aktori i njohur i humorit shqiptar, Romir Zalla është bërë pjesë e pyetjeve të lojës së anijes në 'Mos i fol shoferit' n
U dënua për prostitucion, mbesa e Martin Camaj rrëfen bisedën me Ramën para largimit në Gjermani Vera Camaj, mbesa e Martin Camajt, e cila rreth 1 vit më parë la qelinë e burgut pas dënimit për shfrytëzim prostitucion
Real avancon bisedimet për yllin belg të Chelseat Real Madrid është duke bërë progres në bisedimet për të nënshkruar me anësorin fantastik të Chelseat, Eden Hazard, shkru
Rama hedh foto me Zef Dedën, ndjekësit i sulen Julit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me aktorin e shquar të humorit Zef Deda duke ngritur dy gishtat lart, gjë e
Një mëngjes i veçantë sot për Julian Dedën Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Julian Deda, sot ka ditëlindjen e të birit. Urimi që ai i bën të birit ë
Mediumi serb publikon bisedën mes Mlladiqit dhe Millosheviqit Mediumi serb “Vestinet” ka publikuar një transkript të një videoje të përgjuar mes Slobodan Millosheviqit dhe Ratko Mlla
Pasi e quajti lider, Rama tregon bisedën me Berishën në 1991 Gjatë fjalës së Ramës në seancën e Kuvendit që po zhvillohet në këto momente, kryeministri ka treguar se çfarë i ka ndod