999 rezultate për

dzeko

Roma përmbys Frosinonen (VIDEO) Roma ka përmbysur Fronsinen në stadiumin "Stadio Benito Stirpe". Në minutën e 30' është Edin Dzeko që barazon rezult
Monchi: Dzeko ndihet mirë tek Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi, ka hedhur poshtë mundësinë që Edin Dzeko të largohet nga Roma, shkruan Albeu.com. "N
Sulmuesja e Romës kopjon Dzeko-n (VIDEO) Kapitenja skuadrës së femrave të Romës ka shënuar një gol spektakolar , shkruan Albeu.com Bartoli në një goditje ng
Roma nuk ndalet, Dzeko shënon sërish (VIDEO) Roma po shkon drejt fitores ndaj Atalantës në ndeshjen që po zhvillohet në Bergamo. Verdhekuqtë kanë shënuar dhe golin e
Edin Dzeko kalon Romën në avantazh (VIDEO) Roma e ka nisur mjaf mirë sfidën në Bergamo teksa Edin Dzeko ka kaluar në epërsi skuadrën e Di Franceskos ndaj Atalantës
Dzeko le pas dëmtimin, gati për supersfidën ndaj Juventusit Edin Dzeko ka lënë pas dëmtimin prej një muaji teksa nuk luan prej 24 nëntorit në ndeshjen ndaj Udinezes ku Roma humbi
Dzeko: Nuk e di se ku do ta mbyll karrierën Edin Zeko futbollisti Romës, ka folur më mediat, teksa ndohet në Bosnjë në pritje riaftësimit pas një dëmtimi afro dy m
Edin Dzeko në dyshim për ndeshjen ndaj Real Madridit Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko thuhet se është në dyshim për ndeshjen e së nesërmes me Real Madridin. Ndeshja zhvillohe
Real Madrid i vihet pas sulmuesit ballkanas Real Madrid po bëhet gati për merkaton e Janarit ku pritet të bëjë disa blerje të bujshme. Sipas mediave spanjolle,
Roma mposht në transfertë Empolin e Veselit (VIDEO) Roma ka arritur të fitoj me lehtësi ndaj Empolit në kuadër të javës së tetë të Serisë A. Megjithatë, vizitorëve nga k
Shkatërrim total, Roma fiton me "manita" ndaj Plzenit (VIDEO) Roma e ka deklasuar me rezultat 5-0 Viktoria Plzen në "Stadio Olimpico". Që në minutën e tretë Edin Dzeko shënoi goli
​Dzeko rrëfen historinë e tij të dhimbshme për luftën në Bosnje Hercegovinë Kapiteni i Kombëtares Boshnjake dhe sulmuesi i Romës, Edin Dzeko, ka rrëfyer për ndikimin e luftës në Bosnje dhe Hercego
Roma në krizë, por shikoni çfarë bën Dzeko Edin Dzeko ka përfunduar në qendër të kritikave të tifozëve të Romës. Sulmuesi boshnjak ka injoruar krizën e skuadrës
Dyfishon Roma, Dzekon "çorodit" mbrojtësit e Chievos (VIDEO) Në minutën e 30-të, Roma ka arritur ta dyfishojë rezultatin e ndeshjes kundër Chievos. Një top i harkuar në zonë në
Dzeko: Askush nuk më njoftoi për kalimin tek Chelsea Edin Dzeko ka thënë se “askush” nuk e ka njoftuar atë që ti bashkohet Chelseat gjatë afatit kalimtar të janarit. “Che
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur në karrierën e tij (VIDEO) Edin Dzeko ka zgjedhur golin ndaj Chelseat si më të bukurin në karrierë e tij. “I thashë Alex-it të krosonte në shtyl
Dzeko e gjen "shpëtimin", i kërkon Salahut të agjëroj në ditët kur ndeshet me Romën Edin Dzeko i lutet Salahut që të “agjërojë” në dy sfidat kundër Romës Duke folur për ndeshjen me Liverpoolin në Champ
Para ndeshjes me Liverpoolin, Dzeko i ka kujtimet e freskëta me Barcelonën Roma akoma nuk e ka harruar atë që i shkaktoi Barcelonës në ndeshjen e dytë në Olimpico. Pas eliminimit të katalanasve r
Chelsea do ta tentojë sërish Dzekon Sipas faqes spanjolle El Gol Digital, Chelsea po përgatit një tjetër përpjekje për të marrë Dzeko në fund të sezonit.
Dzeko i'u merr hak kritikuesve:Menduat se dohumisnim 5-0 Edin Dzeko iu përgjigj kritikëve pasi udhëhoqi Romën në fitoren e madhe 4-2 kndër Napolit, teksa theksoi se skuadra nuk