999 rezultate për

duka

Duka sulmon Metën: U turre pas suksesit të Kosovës! Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, kreu i FSHF, Armando Duka ka thumbuar Presidentin Meta. Në statusin e
Pas raportit të OSBE për 30 qershorin, reagon opozita Kryetari i PAA Agron Duka reagon pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR për zgjedhjet vendore të 30 qersh
"Jeni gjë të paedukatë?": Turistja ngre në këmbë tregun për 1 pulë, kafshon dhe shitësin (VIDEO) Një turiste britanike në Marok ka ‘ngritur’ vendin në këmbë për të shpëtuar një pulë që ishte nxjerrë në shitje. Inci
Dua tregon dhuratën e ditëlindjes nga Anwar, vajza: Do ngeleni pa fjalë (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë boërore Dua Lipa, sot feston ditëlindjen e saj të 24-t. Tashmë, në një lidhje zyrtare me Anwar Ha
Momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në "Sunny Hill" (VIDEO) Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shum
Pas Milot-Balldren, Meta kthen dhe koncesionin për aksin "Porti i jahteve" Orikum-Dukat Presidenti Ilir Meta ka kthyer në kuvend koncesonin për projektimin, ndërtimin dhe mirëmbajtjen e rrugës “Porti i jahtev
Seanca e fundit plenare, diskutohet koncesioni Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat Sot është seanca e fundit plenare për këtë sezon. Ashtu sikundër është paralajmëruar, në këtë seancë do të flitet mbi ko
Duka: Kam parë uri te çunat, ju tregoj objektivin tonë Armand Duka ka folur para ndeshjes së Kombëtares kundër Islandës. Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, deklaroi për
Avdylajt fusin në sherr Dakon dhe Dukën: Frikacak, dikur i mbaje në krah Avdylajt, përgjimet dhe akuzat ndaj tyre kanë futur në sherr Vangjush Dakon dhe Agron Dukën. Mbrëmjen e djeshme në e
Duka e konfirmon: "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati në kohë Stadiumi "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati për ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë. Presidenti i Federatës Shqipt
Rrëfehet Guidolin: Duka i sjellshëm, kjo është arsyeja pse e refuzova Francesco Guidolin, ish-trajneri i Udineses dhe sot pa punë, ka refuzuar disa oferta për të marrë stolim, si në Kinë, ap
Duka mbledh klubet, priten reforma në sport Federata Shqiptare e Futbollit, ashtu si e kishte përmendur edhe në Asamblenë e Përgjithshme, por edhe në takimin me kry
Haradinaj kënaqet me verë dhe birrë në malet e Dukagjinit (FOTO LAJM) Ende nuk është vendosur asnjë gur në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Madje, kjo çështje, sipas kryeministrit Ramush Hara
Duka tregon pse zgjodhi Rejan: Ajo çfarë më ma ka bindur më shumë është eksperienca e madhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në konferencën për shtyp të prezantimit të trajnerit të ri të
Fjalët e para të Edoardo Reja pas firmës Është duke u mbajtur në ambientet e Federatës Shqiptare te Furbollit konferenca për shtyp për prezantimine trajnerit të
Reja mendohet dy herë para firmës me Shqipërinë Edi Reja është zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare. 74-vjeçari italian është duke u prezanntuar në ambientet
FSHF prezanton Rejën, italiani: Nuk erdha me këmbën e mbarë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka prezantuar para mediave trajnerin e ri të Shqipërisë, Edi Reja. Numri një i Federa
“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, Rama dhe Duka inspektojnë punimet (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me kryeministrin Rama kanë inspektuar vijimin e punimeve për përfundimin e
Koka e grupit të kokainës, arrestohet i dashuri i Trejsi Sejdinit? (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, pas një dosjeje tepër sekrete, të dërguar prej Agjencisë Gjermane Anti-Trafik (AGJT), policia shqipt