999 rezultate për

duart

Mënyra se si i mbani duart me partnerin tregon shumë për lidhjen tuaj Të mbani duart me personin që ju e dashuroni është diçka normale. Dhe sigurisht, psikologët janë të interesuar të stu
"Plasën çokollatat edhe ktej", Eduart Grishaj i bën publikisht komentin romantik Arbanës (FOTO ALJM) Ditën e djeshme Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj u nisën për të pushuar në një tjetër destinacion përral
Bashkë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin pushimet në destinacionin fantastik (FOTO LAJM) Prej kohësh, në media po përflitet për romancën e re të moderatores Arbana Osmani me regjisorin Eduart Grishaj. Megji
Çfarë është gripi i syrit dhe si mund të kurohet Në vendin tonë po qarkullon një sëmundje që quhet keratokonjutiviti epidemik, ose gripi i syrit në gjuhën popullore.
Presidenti i Fiorentinës i hap "luftë" Juventusit: Nuk fiton kurrë Champions Roko Komizo po kthehet shumë shpejt në një anti-juventin të mirëfilltë. Presidenti i ri i Fiorentinës, i cili pak mua
Sipas një studimi, meshkujt lajnë më pak duart se femrat pasi përdorin tualetin Gratë janë më të prira të lajnë duart pasi përdorin tualetin sesa meshkujt, sipas një studimi të ri. Një studim i ças
Basha: Drejtësia në duart e krimit, kontrollon pushtetin lokal Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar sërish pas vendimit të gjykatës së Durrësit, që i dha mandatin e kryebashkiakes,
Pas dorëheqjes Haradinaj relaksohet në kafe, duartrokitët dhe nga qytetarët Ramush Haradinaj pasi ka dhënë dorëheqje sot nga posti i kryeministrit të Kosovës, është parë në qendër të Prishtinës du
Si rrallë herë larg njëri-tjetrit, Arbana i shpreh dashurinë publikisht Eduartit (FOTO LAJM) Zbulimi i vitit për mediat rozë është lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin e emisionit të saj Eduart Grishaj. Nuk k
Ku është ajo është dhe ai, Arbana dhe Eduarti "mat" për të disatën herë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë periudhë t’i dedikohet plotësisht familjes, dhe na njohu me detajet nga udhëtimi i saj
Arbana dhe Eduarti e kaluan natën në të njëjtën shtëpi, këto janë faktet (FOTO LAJM) Arbana Osmani kohët e fundit është përmendur në mëdia për romancën e saj me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Grisha
Dy veprime që s’duhet t’i bëni, po e detyroni partnerin t’ju japë duart Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
Kukësi pranë mrekullisë, shtylla i mohon goli Rrocës (VIDEO) Kukësi po luan takim e parë për Europa League ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore pati një moment të mirë
"Ju nuk jeni hajna", Basha ka një mesazh për socialistët Kreu i opozitës, Lulzim Basha gjatë fjalës në protestën e 10 kombëtare i është drejtuar me një mesazh socialistëve të nd
Nuk fshihen më, Arbana Osmani poston foto me Eduartin në Barcelonë (FOTO LAJM) Prej muajsh moderatorja Arbana Osmani përflitet për një lidhje të mundshme me regjisorin e emisionit të saj, Eduart Gris
"Metën e pret burgu", ish-deputeti i ve "duart në fyt" Spartak Ngjelës Avokati i njohur Spartak Ngjela ngrti akuza kundrejt presidentit Meta duke thënë se atë e pret burgu. Sipas Ngjelës,
Voltana Ademi përplaset me policinë: "Hiqi duart! Mos më prek" (VIDEO) Voltana Ademi është përplasur me policinë në KZAZ-në numër 3 pasi kërkon lirimin e ambienteve. Ajo ka paditur Policinë e
Berisha: Rama, larg duart nga Shkodra (VIDEO) Një numër i madh policësh janë dërguar sot në Shkodër pas refuzimit të Voltana Ademit për t'i dhënë Ramës një shesh për
Po e detyroni partnerin t’ju japë duart, këto veprime duhet ti shmangni urgjentisht Një marrëdhënie në çift gjithnjë kërkon kohë, impenjim, durim dhe korrigjim të sjelljeve tuaja bazuar në atë çka partner
"Zjarr" në Tiranë, Rama dhe Meta shtrengojnë duart në Prishtinë (VIDEO) Situata mjaft e tensionuar mes Presidentit Meta dhe Kryeministrit Rama në Tiranë nuk është pasqyruar në Prishtinë gjatë