999 rezultate për

dritan

Arrestohet ambasadori i Malit të Zi, reagon zv.kryeministri Dritan Abazoviç Ambasadori i Malit të Zi në Poloni, Budimir Shegrt, është arrestuar sot, ka bërë të ditur zëvendëskryeministri Dritan Ab
Shkrumbohet nga flakët mjeti në Tiranë (VIDEO) Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dritan Hoxha” dhe
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Mafia kërcënon me jetë Dritan Abazoviçin dhe familjen e tij Drejtori ekzekutiv i Koalicionit URA, Zoran Mikić dha alarmin në lidhje me sigurinë fizike të kreut të politikanit
Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin Kërcënohet me vdekje ish-prokurori që kërkoi "burg përjetë" për Dritan Dajtin. Ish-prokurori Ardian Nezha ka bërë një
Shkarkohet nga detyra Prokurori i Apelit të Tiranës, Dritan Peka KPA ka rrëzuar vendimin e KPK, duke shkarkuar nga detyra Prokurorin e Apelit Tiranë, Dritan Peka. Më herët, KPK e kis
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Gazetarja zbulon detaje: Ja kur mund të ekstradohet drejt Shqipërisë Dritan Rexhepi Gazetarja Fatjona Mejdini dha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” një informacion të fundit në lidhje me Dritan (Gra
Vrasje gjakftohta dhe arratisje: Dosjet kriminale ku përmendet Dritan Rexhepi, koka e kartelit të drogës Dritan Rexhepi dyshohet të jetë kreu i organizatës që u godit dje nga Europol. Rexhepi dyshohet se ka organizuar dërg
"Fati i Malit të Zi në duart e tij?", Dritan Abazoviç u përgjigjet akuzave Dritan Abazoviç, kryetar i grupimit URA dhe lider i koalicionit „E Zeza mbi të Bardhë“ thotë për DW se nuk do të ketë nd
"Hajde shishqebab hajde", Rama kritikon sërish Lelin në sy të të gjithëve Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka inspektuar punimet e Lungomares 2 në qytetin bregdetar të Vlorës. Ndërkohë kry
“Nëna e Skënderbeut ishte serbe”, Dritan Abazoviç kërkon falje për deklaratën e bujshme Dritan Abazociç, shqiptari i kthyer në faktor në Mali e Zi ka kërkuar falje për deklaratën e bërë kohë më parë nga ai.
Plasin "bërrylat" në PS, Gjiknuri i vihet keq Dritan Lelit dhe e tha në sy të të gjithëve Ka nisur lufta brenda partisë socialiste në lidhje me pushtetin në Vlorë. Pas zërave për një mosbesim të kryeministrit R
U vranë nga Dritan Dajti, Basha kujton 4 policët Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka kujtuar sot 11-vjetorin e rënies në krye të detyrës së 4 policëve, që u vranë nga Dritan D
I dënuar për 6 vrasje, Dritan Dajti drejt lirimit me kusht Gjykata e Elbasanit i ka bashkuar dy dënime në një ndaj Dritan Dajtit duke e dënuar përfundimisht me 25 vite burgim. D
"Kontrata e vdekjes", Çapja pagoi 30 mijë euro për një ekzekutim Hasmëritë e fisit Çapja nuk kanë filluar, as sot, as dje dhe as dy apo tre vite më parë. Bëhet fjalë për plot 15 vite më
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Të dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush janë 3 emrat e shumëkërkuar nga policia (FOTO LAJM) Policia ka nxjerrë sot emrat e tre personave të tjerë të shpallur në kërkim për vrasje. Dritan(Gramos) Rexhepi, Bleda
Në shenjestër të OFL-së, kush është Arben Frroku që "bën ligjin" në Holandë dhe Shqipëri OFL i ka dërguar formularin 3 personave për deklarimin e pasurisë. Ata brenda 48 orëve duhet të justifikojnë pasurinë e
Shtatë vite nga ekzekutimi i komisarit Dritan Lamaj, Komisioni i Ligjeve mban 1 minutë heshtje Anëtarët e Komisionit të Ligjeve kanë mbajtur sot 1 minutë heshtje në përkujtim të kryekomisarit Dritan Lamaj, i ekzekut