999 rezultate për

drejtua

Rinoceronti për pak u përmbys makinën, tmerrohen turistët (VIDEO) Një grup turistësh as që mund ta kishin menduar se çfarë do t'u ndodhte kur planifikuan vizitën në Parkun Kombëtar Kruge
Renato tregon tmerrin: Dy persona të maskuar drejtuan armën I ftuar sonte në BE Coffee, Renato Mekolli ka rrëfyer një cast shumë të frikshëm në jetën e tij. Teksa ishte në një b
Këta janë kolonelët e gjeneralët nazistë që drejtuan turmën e grekëve në Bularat (FOTO LAJM) Historiani shqiptar Arben Llalla së funmdi ka publikuar disa foto ku sipas tij, personat që shihen janë kolonelë gjenera
Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marram
Kjo është kërkesa unike e Perez drejtuar Tottit Mbrëmjen e djeshme janë ndarë edhe 8 gurpet e Champions Leagues, ku grupi G, ka përballur përsëri Real Madridin e Romën,
I riu shqiptar nuk duroi më, hoqi pallton dhe iu drejtua lypsarit Thuhet se në jetë sa më shumë të japësh aq më shumë do të marrësh Kësisoj është për t’u vlerësuar gjesti shembullor që b
Granit na fal! Kurrë s'të kuptuam Nga Anton Cicani Shumë të vërteta dhe të pavërteta “ndërthuren” mes tyre për të krijuar shpesh një histori ndryshe, leg
Dy emrat e mundshëm për të drejtuar Spanjën Pas shkarkimit të trajneri të Julien Lopetegui, kombëtarja e Spanjës tashmë ka mbetur pa drejtues vetëm një ditë larg ha
Fjalët e Iniestas drejtuar Messit kur la fushën Andres Iniesta u zëvendësua në minutën e 75-të në El Clasicon kundër Realit, duke i lënë vendin Paulinhos. Duke u lar
Policia do të ulë nivelin e ujit duke e drejtuar në disa fshatra, ka një apel për banorët Policia e Kosovës me anë të një komunikate pvr media ka njoftuar se do të ulë nivelin e lumit lepenc duke e drejtuar në
Terrori në Kamzë, grabitësit i drejtuan armën djalit 6-vjeç Dy ditë më parë gjatë një grabitje me armë ka ndodhur në Kamzë në Tiranë ku humbi jetën pronari i një minimarketi dhe u
Ky është formacioni më i mirë i Arsenalit të drejtuar nga Wenger Pas 22 vitesh, Arsenali ka konfirmuar se Ëengeri do të largohet nga “Topçinjtë” në fund të sezonit. Formacioni histor
Buffon nuk pendohet për komentet drejtuar arbitrit Michale Oliver Kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon, ka mbrojtur komentet që bëri në mesjavë në drejtim të arbitrit Michale Oliver,
Reagon policia: Operacioni nuk u drejtua nga Shabani Policia e Kosovës (PK) e adreson këtë informacion zyrtar për media me qëllim të informimit të drejtë të opinionit publik
“Messi ka një pistoletë të drejtuar në kokën e tij që quhet Kupa e Botës" “Messi ka një pistoletë të drejtuar në kokën e tij që quhet Kupa e Botës dhe nëse nuk e fiton, do të qëllohet dhe do të
Vrau vjehrrën e iu drejtua hoxhës: Allah, më fal që e vrava! (FOTO LAJM) Janë zbardhur detajet e fundit nga krimi makabër në Kamzë ku nusja, vetëm 21-vjeç vrau vjehrrën dhe fshehu krimin për nj
Këto janë kushtet e Menduh Thaçit drejtuar Zaevit Nga burime partiake të strukturave të larta brenda PDSH-së, mësohet se bisedimet mes dy partive kanë filluar intenzivish
Lojtarët madrilen i'u drejtuan dhomës së zhveshjes për të vazhduar festën pas kualifikimit (VIDEO) Real Madridi pas një 90 minutëshi në Parc des Princes arriti kualifikim në fazën tjetër të Champions League. Të moti
Alonso shpreh publikisht dëshirën për të drejtuar këtë klub Xabi Alonson ka shprehur haptas vullnetin e tij që të bëhet trajner i Real Socidedadit, aty ku e filloi karrierën e tij
Pacolli: De Biassi mu duk goxha i interesuar për të drejtuar edhe Kosovën Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, është takuar me ish trajneri e Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi.