E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

dijk

Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Formacionet zyrtare të finales së Ligës së Kombeve, Portugali-Holandë Do të startojë në orën 20:45, finalja e Ligës së Kombëve, mes Portugalisë dhe Holandës. Të dy skuadrat do të kërkojnë të
Holanda befason Van Dijk dhe Wijnaldum pas triumfit në Champions League (VIDEO) Nuk ka pushim për futbollistët e Liverpoolit. Shumica prej tyre pas triumit në Champions League ndaj Tottenhamit, janë b
Legjenda e Barcelonës: Jepjani Topin e Artë Van Dijkut Koeman mendon se Van Dijk duhet ta fitojë “Topin e Artë”. Lionel Messi është favoriti numër një për ta fituar “Topin
Reali do tentojë Van Dijk nëse Ramos vendos të largohet Real Madridi duket se në verë do t’i ndajë rrugët me Sergio Ramosin, pasi raportet e këtij të fundit me Florentino Perez
Kloop me "dhimbje koke", Van Dijk nuk stërvitet prag Barcelonës Problemet fizike i kanë kapluar futbollistët e Jurgen Klopp. Pas Roberto Firminos dhe Mohamed Salah, që edhe zyrtaris
Van Dijk përgënjeshtron komplimentet për Messin Virgil van Dijk raportohet të jetë befasuar e zhgënjyer nga komentet që i janë atribuar atij në vijim të disfatës së the
Van Dijk kërcënon Barcelonën: Nuk vijmë për pushime në Barcelonë Liverpooli do të luajë nesër mbrëma në Camp Nou gjysmëfinalen e Championsit ndaj Barcelonës në Camp Nou. Të kuqtë do
Van Dijk nuk e ka mëndjen te "Topi i Artë" Pasi u shpall lojtari i vitit në Premierlige, mbrojtësi i Liverpool ka insistuar se "Topi i Artë" nuk është në mëndjen e
ZYRTARE/ Van Dijk, futbollisti i vitit në Premierligë Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Van Dijk, pjatalarësi që mposhti vdekjen dhe e arriti majën Historia e Virgil van Dijk është histori e një suksesi. Historia e një njeriu që ia ka dalë mbanë me forcat e veta dhe q
Alisson dëshmon reflekse të rralla, pret goditjen e Van Dijk pa shikuar (VIDEO) Gjatë përgatitjeve për ndeshjen e mbrëmshme kundër Huddersfieldit, Alisson Becker i dëshmoi reflekset e tij të jashtëzak
Ky është formacioni i më i mirë i vitit në Premier League Shoqata e Futbollistëve Profesionistë (PFA) ka zgjedhur formacionin më të mirë të sezonit në Angli. Pogba është lojta
Virgil van Dijk lojtari i vitit në Premier League Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Klopp: Çmimin e "lojtarit të vitit" në Angli duhet ta fitojë Van Dijk Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, është përfshirë në debatin për lojtarin më të mirë të vitit në Premierligë. Dje j
Van Dijk frikësohet: Nuk e di si ndalet Messi Liverpooli do të përballet me Barcelonën në gjysmëfinale të Champions League një një ndeshje që premton spektakël të gar
Van Dijk me këmbë në tokë: ǒdo pikë e humbur mund të jetë fundi i ëndrrës për titull Van Dijk beson se me këmbë në tokë, me paraqitje të mira si deri më tani – Liverpooli mund të shpërblehet në fund të sez
Gary Neville: Ku lojtarë bën punën e katër mbrojtësve, më i mirë se Varane dhe Ramos Sipas Gary Neville qendërmbrojtësi holandez i Liverpool, Virgil Van Dijk, është një nga shtyllat kryesore të skuadrës së
Van Dijk kalon dëmtimin, i gatshëm për ndeshjen e rradhës Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, ka stërvitur normalisht dhe do të jetë në dispozicion të Jurgen Kloppit për nd
Trajneri Tottenahm për Virgil Van Dijk: Tani e kuptoj pse janë paguar 84 milion euro për atë lojtar Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, në prag të ndeshjes "big" të Premier League ndaj Liverpool, ka folur për atë