999 rezultate për

dhurate

100 milionë lekë dhuratë nga motra, pasuria e çmendur e Linda Ramës "Zonja Linda Rama në formularin e parë të pasurive deklaroi një dhuratë nga motra e saj me shumë prej 100 milionë lekësh
Sokol Balla zbulon dhuratën që do i bëjë vetes për 45-vjetor Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ishte dje ftuar në emisionin e Sokol Ballës në “Vizion Plus”, ku është përballur
Vajza merr dhuratën e fundit të ditëlindjes nga babai, pesë vjet pasi ai vdiq Babai siguroi që kurrë të mos harrojë dëshirën për vajzën e tij në ditëlindjen e saj ... edhe pasi ai vdiq Dhimbja e hu
Gavazaj falenderon Panuccin: Më bëri dhuratën më të bukur duke më ftuar Enis Gavazaj bën hapin e madh në karrierë duke iu bashkuar Kombëtares A, pas 11 ndeshjesh me U-21. 23-vjeçari, në konfer
E çuditshme, por Elita mori dhuratë të parë një bojë flokësh nga Gjiko E ftuar sot së bashku me Gjikon në “Xing me Ermalin”, Elita tregoi si është njohur me reperin, si ai e bëri për vete dhe
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Flori Mumajesi merr një dhuratë nga Youtube (FOTO LAJM) Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun. Këngëët e tij janë padyshim hit. Ditën e sotme ai na
Çfarë dhurate mori deputetja shqiptare që tërboi me format bombastike (FOTO LAJM) Duda Balje është padyshim deputetja më seksi në Shqipëri e Kosovë. Ajo është deputete në Kuvendin e Kosovës, ku forma
Pas ndarjes, Jonida Maliqi merr dhuratën e mrekullueshme (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i bujshëm i këngëtares së njohur Jonida Maliqit. Këngëtarja Jonida Maliqi është
Stilisti i njohur injoron dhuratën e balerinës shqiptare: Nuk më pëlqen fare! (FOTO LAJM) Mes stilistit të njohur Ardi Asllani dhe balerinës Isida Mollaymeri ka një miqësi të gjatë që shprehet shpeshherë edhe n
Ami merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Ka qenë Ermal Mamaqi ai që ka publikuar një
Thaçi në Burojë, u bën një dhuratë prindërve të tij Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot i ka bërë një dhuratë prindërve të tij, e që është libri i biografisë së tij nga
Djalë apo vajzë? Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për shtatzëninë (FOTO LAJM) Lajmet për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj, pushtuan median online. E ftuar në "Dua të të
E mori si dhuratë, tharësja e flokëve i merr jetën 22-vjeçares (FOTO LAJM) Një 22-vjecare nga Brazili ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike sapo ka dalë nga dushi. E reja mori tharësen të thant
Besa Kokëdhima merr dhuratën më të veçantë nga babai i saj (FOTO LAJM) Sot ajo është një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare, e duket se një bukuri të tillë e ka të lindur. Bëhet fjalë për
Ish-lojtari i Kombëtares merr dhuratë nga Neymar (FOTO LAJM) Ish mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Renato Arapi ka marrë një fanellë nga ylli brazilian i PSG-së, Neymar Jr. Renat
Ferrari dhe 1 mijë trëndafila, biondja simpatike merr dhuratën e ëndrrave (FOTO LAJM) Disa njerëz Ditën e Shën Valentinit marrin dhuratë çokollata, të tjerë shijojnë një darkë romantike ose një udhëtim.
Ledri Vula zbulon dhuratën e tij për pavarësinë e Kosovës (VIDEO) Ledri Vula këngëtari shumë i pëlqyer nga femrat dhe i mirënjohur për shumë hite, sapo ka zbuluar dhuratën që i bëri Koso
I bëri dhuratë për Shën Valentin, vajza nxjerr "blof" 26-vjeçarin (VIDEO) Brad Holmes, 26 vjeç, nga Southampton surprizoi tëdashurën e tij në një mënyrë të pazakontë Jen Davies, 24 vjeçe për Shë
Enca rrëfen mëkatet e festës së dashurisë, midis tyre edhe marijuana (FOTO LAJM) Enca këtë herë ka zgjedhur që ta festojë Shën Valentinin në Amsterdam. Sigurisht atje nuk ka shpëtuar pa ndezur edhe