999 rezultate për

deputetit

Tërbohet Rama: Policin horr do ta ndjekim këmba këmbës Pak ditë më parë në media u bë publike rasti i vajzës Xhisiela Maloku e cila pretendoi se është dhunuar fizikisht nga dj
"E lau në gjak", Rama i del hapur në mbrojtje deputetit të Lezhës Kryeministri Edi Rama ka vendosur të mbrojë deri në fund deputetët e tij. Pas Tahirit, Ballës e Dakos, Rama i ka dal
Rama zihet ngushtë: Pse nuk arrestohet djali i deputetit që dhunoi Xhisielën? Xhisiela Maloka, vajza nga Lezha, është kthyer në vëmëndjen e shqiptarëve për shkak të historisë së saj dhe akuzave për
Dëshmia e plotë e Xhisielës: Djalit i deputetit me dogji, më nxiu trupin dhe vuri pistoletën në bark Xhisiela Maloku ka rrëfyer përpara oficerit Emiljano Nuhu se është detyruar nën presionin e dhunës, kërcënimeve verbale
E lau në gjak djali i deputetit, Rama kujtohet të flasë për Xhisielën Disa ditë pas bërjes publike të rastit të vajzës në Lezhë e cila akuzon djalin e deputetit të kësaj zone, ka reaguar Ram
Pse nuk është arrestuar djali i deputetit? Reagon policia Cështja e Xhisiela Malkut ka shkaktuar jo pak bujë në media. Pikërisht për ktë cështje ka reaguar këtë pasdite Aida H
Lau në gjak 25-vjeçaren, hetimi zbulon se si u ndihmua djali i deputetit Në dy ditët e hetimit nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) janë konstatuar një sërë shkeljesh në t
Dëshmia e plotë e Xhiselës: Më dogji me cigare, më lau në gjak djali i deputetit Në deklarimin që ka dhënë para oficerit të Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhu, më datë 30 korrik të këtij viti, Xhisela Ma
Denoncimet kundër deputetit socialist dhe djalit të tij, nisin hetimet në 4 komisariate Shumë shpejt kryetemë në median shqiptare u bënë denoncimet e shtetases Xhisela Maloku dhe ish-nënkomisarit Emiljano Nuh
Tufa me para e makina luksoze, kush është djali "gangster" i deputetit të PS Djali i deputetit Rrahman Rraja është akuzuar nga e dashura e tij për dhunë fizike dhe përndjekje, por pavarësisht kësaj
Mori armën e qëlloi në zgjedhje, kush është djali i deputetit Djali i deputetit Rrahman Rraja është akuzuar nga e dashura e tij për dhunë fizike dhe përndjekje, por pavarësisht kësaj
Gjykata vendos që deputeti Zeka të qëndrojë në burg Gjykata Themelore në Prishtinë, ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate
Zbardhet dëshmia: Si djali i deputetit të PS me dhunoi e më dogji me cigare Në kulmin e debateve për akuzat ndaj djalit të deputetit të PS-së në Lezhë, është zbuluar dëshmia e shtetesës Xhisila Ma
Fjalët e para të deputetit Zeka pas arrestimit Deputeti i arrestuar Milaim Zeka në seancën për caktimin e masës së sigurisë i ka kërkuar falje prokurorit Afrim Shefkiu
E përdhunoi djali i deputetit të PS? Artan Hoxha përballet me Basir Çollakun live (VIDEO) Dy gazetarët, Artan Hoxha dhe Basir Çollaku kanë debatuar në emisionin "Opinion" për denoncimin tronditës të oficerit të
Gazetari: Ka dokumente për përdhunimin e vajzës nga djali i deputetit Gazetari që ka intervistuar Emiljano Nuhun, Basir Çollaku tha sonte në emisionin “Opinion” se ka dokumente të dëshmisë s
Djali i deputetit të PS përdhunoi vajzën, ish-polici rrëfen kur i vonë pistoletën në kokë Disa javë më parë në media shpërtheu skandali i përdhunimit të një vajze nga Fushë-Kruja prej djalit të deputetit social
Djali i deputetit të vrarë të LDK-së akuzon Hashim Thaçin Kanë kaluar më shumë se 15 vite që prej se ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Smajl Hajdari u vra në hyrje t
8 vite burg nipave të ish-deputetit të PS Pas 29 seancash gjyqësore gjykata e Apelit Shkodër ka dënuar Vilson dhe Damjan Ndokën, me 8 vite heqje liri. Vendimi
I rrethuar me armë e makina luksoze, nipi i ish-deputetit të njohur shfaqet me Stresin Muajin e kaluar Stresi publikoi videoklipin e tij më të ri me titull "Gunshot" që erdhi në bashkëpunim me reperin kosova