999 rezultate për

depay

Juventus transferon sulmuesin e Manchester United Juventusi është duke monitoruar nga afër sulmuesin e Manchester United, Memphis Depay i cili me shumë mundësi do të tran
Holanda mposht Luksemburgun, shpërthen Depay (VIDEO) Pas humbjes nga Franca, Holanda ka grumbulluar tre pikë në xhiron e katërt në Grupin A, pasi mposhtën 3:1 si mysafirë Lu
Depay largohet nga Unitedi Skuadra e Evertonit dëshiron të transferojë anësorin e Manchester Unitedit, Memphis Depay, shkruan Liverpool Echo. De
Roma kërkon Depay (FOTO LAJM) Mësohet se Muhamed Salah do të jetë i angazhuar në Kupën e Kombëve të Afrikës dhe drejtuesit e Romës janë në kërkim të n
Januzaj dhe Depay pëshpërima pas shpinës së trajnerit (FOTO) Adnand Jonuzaj nuk shkëlqeu në ndeshjen kundër Southamptonit. Anësori shqiptari u rikthye te Djajtë e Kuq pas huazim
Lidhja e misterioze e Depay-it me një modele (FOTO LAJM) Në fillim të tetorit u përfol shumë për një lidhje të Depay-it me një modele të reperit Chris Brown. Megjithatë, disa
Ja kush do ta zëvendësojë Ronaldon te Reali Cristiano Ronaldo do të largohet nga Real Madridi me shumë mundësi në fund të sezonit. Sipas mediave spanjolle “Los Blan
Depay kapet me ish të dashurën e Chris Brown (FOTO LAJM) Memphis Depay është fotografuar duke bërë shopping në rrugët e Manchesterit dy ditë pas golit të parë në Premier League
"Uragani" United përmbys gjithçka...(VIDEO) Manchester United ka fituar 3:1 përballë Club Brugge, duke kthyer gjithçka nga disavantazhi në ndeshjen e parë kualifiku
United fitore minimale, debutojnë yjet e blerë në merkato (VIDEO) Manchester United ka arritur që të marrë një fitore në ndesh jen miqësore ndaj Club America 1-0. 4 blerjet e këtij sezon
Depay: Shpresoj të bëhem si Ronaldo Memphis Depay beson se ai mund të bëhet Ronaldo i ri i Manchester Unitedit. "Tulipani" është transferuar te Junajtid në
Super-gol nga Memphis Depay (VIDEO) Memphis Depay ka shënuar një supergol për skuadrën e tij PSV. Mesfushori, i cili tashmë ka nënshkruar kontratë me Manche
Zyrtare / Memphis Depay te Manchester United Tashmë është zyrtare: Memphis Depay është futbollisti më i ri i Manchester United. Duke filluar nga sezoni i ardhshëm ta
Çmendet United, Bale dhe 3 yje të tjerë (FOTO LAJM) Manchester United ka filluar punën për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. Sipas "Daily Telegraph", menaxheri
Nga Falcao te Depay, lëvizje të mëdha në sulmin e Juves (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan "La Gazzetta dello Sport", emri i "nxehtë" në shtëpinë e Juventusit është ai i Radamel Falcaos, su