999 rezultate për

dekretoi

Jahjaga dekretoi Arta Ramën-Hajrizi, gjyqtare në Gjykatën Kushtetuese Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga dekretoi sot emërimin e zonjës Arta Rama - Hajrizi, gjyqtare në Gjy
Topi dekreton ligjet për Gjykatën Administrative dhe EULEX Presidenti Bamir Topi dekretoi sot dy ligjet e miratuara një ditë më parë në kuvend, atë për Gjykatën Administrative dhe
Krasniqi dekretoi faljen e 103 të dënuarve Në bazë të aktgjykimeve të formës së prerë ushtruesi i detyrës së presidentit, Jakup Krasniqi, në përvjetorin e tretë të
Topi nuk dekretoi ligjin e faljeve Presidenti Bamir Topi nuk dekreton ligjin e faljeve. Kreu i shtetit dekreton ligjin për trasportn rrugor, për
Presidenti Sejdiu dekretoi gjyqtaret dhe prokuroret Gjyqtarët dhe prokurorët e qarkut, të dekretuar sot, dhanë betimin para Presidentit të Republik
Varrezat greke ne Shqiperi, Topi dekretoi marreveshjen Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi ka dekretuar marrëveshjen për varrezat g
Sejdiu dekretoi gjyqtaret e Gjykates Supreme Presidenti Fatmir Sejdiu dekretoi sot gjyqtarët e Gjykatës Supreme, prokurorët e Prokurorisë së
Presidenti Sejdiu dekretoi themelimin e ambasades ne Arabine Saudite Presidenti i Republikës Dr. Fatmir Sejdiu ka dekretuar sot themelimin e Misionit Diplomatik në nivel ambasade
Sejdiu dekretoi sot themelimin e Ambasades ne Maqedoni Presidenti i Republikës së Kosovës, Dr.Fatmir Sejdiu, dekretoi sot themelimin e Misionit Diplomatik n&eum
Sejdiu dekretoi ambasadorin e Kosoves ne Austri Presidenti i Republikës Fatmir Sejdiu dekretoi sot Sabri Kiçmarin Ambasador të Republikës së
Sejdiu dekretoi edhe ambasadorin ne France Presidenti Fatmir Sejdiu dekretoi të enjten emërimin e Muhamedin Kullashit, ambasador të Republikës
Sejdiu dekretoi eproret e FSK-se Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu ka dekretuar sot emërimin e eprorëve të
Sejdiu dekretoi Sulejman Selimin komandant te FSK-se Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka dekretuar Gjeneral Lejtnant Sylejman Selimin Komandant të Forcës
Presidenti Sejdiu dekretoi ambasadorët e parë Në pajtim me Kushtetutën e R. së Kosovës dhe në pajtim me Dekretet e presidentit të Republ