999 rezultate për

dauti

Dauti: Ishim të vetmuar, Aleanca dhe BESA e kishin VMRO-DPMNE-në “Më lejoni të falënderoj të gjithë ata që me votën e tyre votuan Partinë Demokratike Shqiptare, që janë diku rret
Bardhyl Dauti: Kam një projekt të realizueshëm për Tetovën, nuk premtoj se do e bëj Dubai Në një intervistë ekskluzive për emisionin 'Inside' kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Tetovës për zgjedhjet lok
Dauti: Do rikthejmë shpresën e humbur tek shqiptarët e Tetovës (FOTO LAJM) Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubiminnë lagjen Teteks të Tetovës. Në tubim morën pjesë, Kryetari i degës
Atentati ndaj Ish-shefit të SHIK-ut, flet nëna e tij Ish kreu i SHIK-ut në qytetin e Beratit në vitet 1993- 1996, Artan Dauti u godit mbrëmjen e djeshme me armë të forta n
Dalin pamjet, ish-shefi i SHIK-ut mbahet për krahësh drejt ambulancës (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit kur ish-shefi i SHIK-ut në Berat, Artan Dauti është ngjitur në ambulancë për tu dërguar në
Atentat ndaj ish-shefit të SHIK-ut në Berat, dërgohet në spital Artan Dauti, ish-shefi i SHIK-ut në Berat është qëlluar me mjete të forta. Ai kishte vetëm 3 ditë që kishte ardhur n
Kjo është zgjidhja kandidatit të PDSH-së për rregullimin e bulevardit "Bllagoja Toska" Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës së Tetovës, Bardhyl Dauti, së bashku me kandidatët për këshilltarë komunal si
Dauti premton rregullimin e rrugës te kazerma e Tetovës në 6 muajt e parë Deputeti i PDSh-së, Bardhyl Dauti, ka hequr dorë nga posti i deputetit për t’u përqendruar në garën për kryetar të Komun
Bardhyl Dauti dorëhiqet nga posti i deputetit Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike Shqiptare, Bardhyl Dauti ka hequr dorë nga posti i deputetit, për shkak të kan
Dauti: Kandidimi për të parin e Tetovës, obligim moral para tetovarëve (VIDEO) Bardhyl Dauti kandidat i PDSH-së për komunën e Tetovës gjatë një fjalimi u shpreh se detyrën që do të ushtrojë si kryeta
Bardhyl Dauti kandidat i PDSH-së për kryetar në Tetovë Deputeti nga PDSH-ja i cili sot ka dhënë dorëheqje, Bardhyl Dauti do të jetë kandidat për kryetar komune në Tetovë mëson
Bashkëpunimi i Maqedonisë me Kosovën dhe Shqipërinë, do t’ua lehtësojë jetën qytetarëve Në vazhdën e marrëveshjes Maqedoni-Bullgari u nxit edhe ideja e nevojës së arritjes së një marrëveshjeje të mundshme ndë
Hoxha nga Tetova: Benjamin, ti bëre krenarë të gjithë tetovarët! Hoxha nga Tetova, Omer Dauti ka komentuar heroizmin e tetovarit i cili u mbyt tragjikisht në bregdetin e Vlorës në tenti
Lirohen të burgosurit e Brodecit pas 10 vitesh vuajtje dënimi Në rastin Stuhija Malore që ndodhi më 7 nëntor të vitit 2007 në fshatin Brodec të malësisë së Sharrit, humbën jetën shta
Hetimet: Dalipaj e Dauti rrinin në një hotel luksoz me zyrtarë policie Afro dy muaj pas ekzekutimit në një atentat mafioz të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut t
Burri i vrau veten me kabull elektrik, gruaja: S’kishim debate Vetëm pak ditë më parë në Elbasan një 47-vjeçar vari vetën pas një grindje me bashkëshorten e tij për motive të dobëta.
Arrestohet vlonjati me dy emra, në kërkim për pengmarrje e armë pa leje Vetëm pak ditë më parë në Elbasan një 47-vjeçar vari vetën pas një grindje me bashkëshorten e tij për motive të dobëta.
Ramushi "thërret" Dautin në telefon, nuk do ta besoni çfarë i kujton ai (VIDEO) Këtë javë të ftuar në emisionin "n'Kosovë Show", ka qenë deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Daut Haradinaj si
Vrasja në Sukth, zbardhen detaje të rëndësishme për Juxhin Dautin Një automjet tip “Audi” dhe një “BMË X5” po verifikohen nga grupi i hetimit në lidhje me vrasjen e ish-shefit të Antikri
Ekzekutimi i dyfishtë në Sukth, prokuroria fokusohet tek Juxhin Dauti E shkuara kriminale e Juxhin Dautit është një pistat kryesore që Policia dhe Prokuroria kanë për vrasjen e dyfishte të S