999 rezultate për

dani

Milani futet në garë për Dani Ceballos AC Milan janë të gatshëm të ‘vjedhin’ nga Arsenal Dani Ceballos, duke nisur një ofertë për mesfushorin te Real Madrid.
Arbitri i njohur italian do të drejtojë finalen Bayern-PSG (FOTO LAJM) UEFA i ka dhënë gjyqtarit italian Daniele Orsato përgjegjësinë për të gjykuar finalen e Ligës së Kampionëve midis Paris
Shpërndanin heroinë në zonë e Alliasit në Tiranë, vihen në pranga tre persona Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. F
"President normal, në kohë anormale", mesazhi i Ramës në ditëlindjen e Rexhep Meidanit Kryeministri Edi Rama i uron 76-vjetorin e lindjes ish-Presidentit të Republikës, Rexhep Meidani. Përmes një mesazhi në
Surprizon ish e dashura e Ronaldos, blen skuadër futbolli dhe jep premtime të mëdha (FOTO LAJM) Modelja kiljane e revistës "Playboy", Daniella Chavez, e cila në të shkuarën është komentuar për lidhjen me Cristiano R
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Reali fitoi titullin kampion, Zidani përjashton dy lojtarë nga skuadra që drejton Zinedin Zidan me dorë të hekurt. Tani që fitoi zyrtarisht titullin kampion ka filluar të japë mesazhe të qarta për futbo
Dani Alves: Messi nuk ka mbështetjeje te Barcelona Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves beson se zhgënjimet aktuale të Lionel Messit kanë të bëjnë me mbështetje e shokëv
Shtohet ndjeshëm numri i infeksioneve nga koronavirusi në Kosovë Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik (IKSHPK) në Kosovë, kanë bërë publike sot përmes një
Shpërndanin "mall", kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës vijon goditjet ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, teksa së fundmi janë arrestuar dy
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
"Mbreti" i merkatos quhet Fali Ramadani, Sane dhe Pjanic dy marrëveshjet e mëdha Juventusi tashmë po luan me ritëm të plotë ndeshje çdo 3-4 ditë, por trajneri i bardhezinjve, Mauricio Sarri, nuk mendon
LISTA/ Lojtarët më të "egër" në 20 vitet e fundit, kryeson Sergio Ramos Me 17 kartonë të verdhë brenda një sezoni, Klaus Gjasula ka vendosur një rekord të ri në Bundesliga. Mesfushori shqip
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Ju forcojnë kockat, mos i ndani nga tryeza këto ushqime Sipas specialistëve, pavarësisht moshës që mund të keni ju mund të mbroni kockat tuaja duke u ushqyer mirë, duke bërë us
Tërhoqën me forcë protestuesit, kush janë dy civilët që tentuan të shpërndanin turmën (VIDEO) Gjithçka nisi si një tubim paqësor kundër ndërtimit të HEC-ve, por përfundoi në me një dhunë të paprecedentë nga policia
Shembulli vjen nga Danimarka, ja si duken tifozët në stadium duke respektuar distancën sociale (FOTO LAJM) Një shembull shumë i mirë vjen nga shteti i Danimarkës, për sa i përket lejimit të tifozëve në stadium. Ditë e djeshm
Shpërndanin "të bardhë", kapen babë e bir në Durrës Dy persona janë vënë në në pranga në Durrës. Sipas policisë, babë e bir u arrestuan pas një hetimi disamujor të ndjekur
Shpërndanin "mall" bashkë: Arrestohet 22 vjeçari në Tiranë, në kërkim një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 22-vjeçar që posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike, si dhe shpallet
Efekti i karantinës, te Reali dëmtohen Ramos dhe Carvajal Në ndeshjen e parë pas Covid-19, Dani Carvajal dhe Sergio Ramos kanë lënë fushën me shqetësime. Dani luajti vetëm 45