999 rezultate për

cristiano

Si ka ndikuar transferimi i Cristiano Ronaldos në Serinë A Cristiano Ronaldo u bashkua me Juventusin verën e kaluar dhe ai jo vetëm që i ndryshoi gjërat në Juventus por edhe me ti
Me “shërbyese” te koka dhe këmbët, ja si e përcolli CR7 finalen e Superkupës (VIDEO) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, dy yjet, që kanë dominuar futbollin botëror në dekadën e fundit, kanë munguar mbrëmë
"Më erdhi keq që ike nga Reali...", Cristiano me përgjigjen e tij po tërbon Juventusin (VIDEO) Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali është kryefjala e ditës së sotme. Gjatë ceremonisë për dorëzimin e çmimit të "
15 faqet me më shumë pëlqime në Facebook Numri i “pëlqimeve” në Facebook mund të shërbejë si matje e interesit ose e popullaritetit të një marke, produkti apo pe
Ish-presidenti i Realit zbulon prapaskenën, Zidane u largua për këtë arsye Zinedinë Zidane dontë të shistë Gareth Bale dhe të mbantë në skuadër Cristiano Ronaldon, bën të ditur ish-presidenti i R
Sarri: Ronaldo mund të luajë ku të dojë, është më i miri Maurizio Sarri e ka vlerësuar lartë paraqitjen e Gonzalo Higuainit dhe Cristiano Ronaldos në humbjen 3-2 ndaj Tottenham
Ish-legjenda e Milanit ironizon Juventusin: Përse i duhet Icardi? Ish-legjenda e Milanit, Arrigo Sacchi ka deklaruar se nuk e kupton arsyen se pse Maurizio Sarri do ta donte në skuadër M
Cristiano Ronaldo-Neymar, "përplasin brirët" në ring (VIDEO) Nga fushat e futbollit tashmë në botën e biznesit. Kjo është rruga e marrë nga Cristiano Ronaldo dhe Neymar, dy nga kamp
Reperja kosovare sfidon Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Rina Balaj ka postuar një fotografi ku shfaq trupin e formësuar. Reperja Rina Balaj me anë të një fotografie që ka po
"Nuk jam aspak e kënaqur", gruaja e Ricksen sulmon ashpër Cristiano Ronaldon Është një nga futbollistët më të paguar në botë, por bamirësia për të është një tabu. Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon
Pushime të çmendura, sa paguan Ronaldo për një natë në vilën luksoze në Mykonos? (VIDEO) Pas një edicioni të ngarkuar me ndeshje, me gëzime dhe zhgënjime, Ronaldo është “arratisur” bashkë me familjen, plazh më
Zvicra e Xhakës dhe Shaqirit përballë Anglisë për vendin e tretë: Formacionet zyrtare Shpresat e Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës për ta arritur finalen në përpjekje për ta fituar garën inauguruese të UEF
Gjest fantastik nga Ronaldo, ndal autobusin për të bërë foto me djalin e sëmurë (VIDEO) Protagonist në fushën e lojës, duke shënuar het-trik për Portugalinë në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve, por Cristiano
Bayern Munich nuk ndalet, ofron 80 milion euro për Dybalan Duket se Bayern Munchen nuk heq dorë lehtë për Dybalan. Shtypi gjerman bën të ditur se kampionëte sapo shpallur të Bund
Portugalia fton në kombëtare talentin Felix, aty është dhe kapiteni Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Portugalisë për gjysmëfinalen e Nations League, ashtu si i riu i Benficas, Joao Fel
Cristiano Ronaldo viziton Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Në fundjavë e mahnitshme e sezonit në Formula 1, teksa ne Monaco personazhet e sportit dhe argëtimit kurrë nuk mungojnë.
Maldini tregon cili është futbollisti i përkryer për të Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka folur për futbollistin e përkyer, derisa ka përmendur aftësitë e katër lojtarëve të
Mediat italiane: CR7 zgjedh trajnerin e ri të Juventusit Cristiano Ronaldo i ka propozuar Juventusit emrin e zëvendësuesit të Massimiliano Allegrit. Sipas ‘La Gazzetta dello
Claudia Schiffer ndjek Cristiano Ronaldon në derbin e Torinos (FOTO LAJM) Një e ftuar e veçantë për të ndjekur derbin mes Juventusit dhe Torinos në "Allianz Stadium". Bëhet fjalë për ikonën
Ronaldo shpëton Juventusin dhe i prish festën Torinos (VIDEO) Juventus-Torino, derbi i javës së 35-të të kampionatit italian, është mbyllur në barazim 1-1. Miqtë, që do të ngjiteshin