999 rezultate për

city

Kapiteni i Manchester City-t i thotë lamturmirë skuadrës Mbrojtësi i Manchester i Cityt, Vincent Kompany do të largohet nga Manceshter City pas 11 vitesh. Belgu ishte një ndë
Manchester City fiton dhe trofeun e tretë për këtë sezon Manchester City ka arritur ta fitojë edhe trofeun e tretë për sezoni 2018/19, pas triumfit me rezultat 5:0 kundër Watfor
City po shkatërron Watford në finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Manchester City zhbllokon finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Guardiola: Manchester City është i pafajshëm Guardiola ka mbrojtur klubin, pas nisjes zyrtarisht të hetimeve për ta përjashtuar Manchester Cityn nga Champions League
Dëmi financiar që i bëhet City-t nëse përjashtohet nga Champions Manchester City mund të përjashtohet nga edicioni i ardhshëm i Ligës së Kampionëve për shkak të mashtrimeve financiare.
Konfirmoi largimin nga Roma, De Rossi zbulon të ardhmen e tij Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi thotë se shumë shpejt do të ketë lajme për klubin e tij të re, derisa shprehet se e
UEFA dënoi Manchester City-n, Juventus shpreson për Guardiolën Massimiliano Allegri ende nuk është i sigurt nëse do të vazhdojë të qëndrojë te Juventusi pas pesë vitesh apo do të prov
Tërmet te Manchester City, UEFA dënon anglezët Hetimi ndaj Manchester Cityt për shkelje të rregullores së Fair-Play financiar ka përfunduar dhe hetuesi i çështjes ka g
Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Arrihet akordi, ylli i Manchester City i thotë po Interit Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Interi arrin akordin me yllin e Manchester City-t Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Futbollistën e City-t kalojnë cakun, kore fyese për tragjedinë e Liverpool (VIDEO) Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest që po quhet skandal i madh në Angli pasi fituan titullin e Premierligës.
Babai i portierit të Kosovës flet mbi të ardhmen e djalit Portieri i Kosovës Aro Muric sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Manchester City. Megjithatë ende nuk dihet se
Do përjashtohet nga Champions? Regon zyrtarisht Manchester City Manchester City ka reaguar ndaj lajmeve se ata do të përjashtohen nga Liga e Kampionëve për një sezon, duke thënë se jan
Cancelo në prag të largimit, Manchester City ofron 60 milion euro E ardhmja e Joao Cancelo është në dyshim te Juventusi. Portugezi i cili erdhi verën e shkuar te bardhezinjtë mund të nxi
E BUJSHME/ City rrezikon vendin në Champions Manchester City u shpall kampione e Anglisë një ditë më parë, por ka diçka që shqetëson anglezët. "New York Times" rapor
Aguero: Fitorja ndaj Liverpool-it, çelsi i triumfit tonë Aguero mendon se triumfi në derbi ndaj Liverpoolit në janar, ishte ndeshje vendimtare për titull, që tregoi gjithçka dhe
Lojtarët e City-t fest të çmendur me këngëtarin Noel Gallagher (VIDEO) Ka nisur festa për Manchester Cityn. Skuadra e Pep Guardiolës triumfoi 4-1 ndaj Brighton në xhiron e fundit për ta fi
Ndeshjet e fundit rezervojnë humbje për United, barazim për Chelsea dhe fitore për Arsenalin (VIDEO) I ka ardhur fundi sezonit 2018/19 në Premierligë, me Manchester Cityn që fitoi titullin e kampionit për herë të dytë me