999 rezultate për

channel

Kjo është moderatorja shqiptare që do të konkurrojë Eni Çobanin (FOTO LAJM) Gjatë gjithë kësaj vere ajo ka udhëtuar nëpër shtete të ndryshme të botës; kudo ku ka shqiptar. Ashtu siç jemi njohu
Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi? Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht. Pas dhjetë vitesh në
Jo vetëm Besin e Kimikatin, Gjebrea i merr Top Channel gazetaren simpatike Pas një konflikti me drejtuesit dhe largimit nga "Digitalb", moderatoren e njohur Bora Zemanin do ta shohim shumë shpejt
Nëse vdisni pas salsiçeve më mirë mos i shikoni këto pamje (VIDEO) Salsiçet janë ushqimi më i njohur i shpejt në Amerikë dhe vetëm atje hahen rreth 7 miliardë salsiçe gjatë verës. Por, p
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj
“Të hoqën se s’ja le shefit”, moderatorja shqiptare vihet në siklet Këtë sezon të ri televiziv, moderatorja e njohur Anjeza Maja bëri bujë të madhe me lëvizjen nga emisioni i përditshëm i
U rikthye në Top Channel pas konflikteve, Jonida tregon projektin e ri Emisioni që riktheu Jonida Shehun në Top Channel quhet "Soirèe". Nga frëngjishtja, soirée do të thotë një mbrëmje intime
Rama po bie? Berisha korr "fitoren" e parë me shifra të frikshme (FOTO LAJM) E enjtja që kaloi ishte padyshim një ndër të enjtet politike më të "zjarrta". Dy figurat kryesore politike në Shqipë
Tv Klan apo Top Channel? Ky është televizioni më i pushtetshëm në Shqipëri Kush është televizioni më i pushtetshëm në Shqiqëri? BIRN analizoi të dhënat e bilanceve zyrtare të dhjetë kompanive
Këngëtarja shqiptare bëhet moderatore, së shpejti në Top Channel Këngëtarja Evi Reçi është njër ndër këngëtaret e cila nuk preferon të sjellë shpesh projekte të reja, por sa herë që vje
Jonida Shehu do të rikthehet sërish në Top Channel, cila është surpriza Sezoni i ri në televizionet shqiptare ka vetëm pak që ka nisur de mesa duket janë rezervuar edhe shumë surpriza të tjera
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
Luana rikthehet fuqishëm në ekran, Top Channel i zbulon suprizën Moderatorja Luana Vjollca tashmë i ka hyrë seriozisht muzikës dhe tashmë po zhvillon edhe koncerte. Por të gjithë po
Braktisi News 24 për Top Channel, flet për herë të parë Eni Vasili Gazetarja e njohur Eni Vasili është larguar nga News 24 drejt Top Channel për një sfidë më të madhe. Pas zërave për l
Eni Vasili kalon zyrtarisht në Top Channel Ndërkohë që tashmë janë bërë publikë emrat e moderatorëve apo gazetarëve që kanë lëvizur nga njëri ekran tek tjetri, së
Top Channel apo Tv Klan? Erioni dhe Besi tregojnë planet Dy aktorët e njohur të humorit, pas largimit nga “Portokallia”, janë përfolur për një projekt të ri që do të nisë së shp
Iku me bujë, gazetari i njohur rikthehet tek televizioni ku ishte? Surprizat nuk janë të pakta në tregun mediatik shqiptar ku çdo ditë përhapen lajme mbi transferimet e ndryshme të figura
Pas lajmit se do kalojë në Top Channel, moderatorja provokon fansat Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t'na shoqërojnë këtë sezon të ri. Në sy ka rënë
A do të largohet Dojna dhe Kelvi nga Top Channel? Top Channel ka publikuar reklamën e emisionit të ri, që do të transmetohet çdo ditë në orën 15:45. Emisioni do të titull
Kiara Tito tregon moderatorin e saj të preferuar, dhe është nga Top Channel Kiara Tito moderatorja e Top Channel, ka treguar moderatorin e saj të preferuar. E ftuar në emisionin më të ri të Alk