999 rezultate për

car

Icardi te Juventus? Chiellini e ndjek në Instagram Gazetari italian, Walter De Maggio dje shpjegoi se sulmuesi argjentinas ka nënshkruar marrëveshje me Juventusin, për kët
Drogë drejt Greqisë, arrestohen dy gra greke e një 32-vjeçar shqiptar Sërish një ngarkesë prej 81 kg u sekuestrua mëngjesin e së premtes në Kostur, gjatë një aksioni të departamentit të anti
Jo vetëm Icardi, ja kapitenët që janë bërë problem Icardi ështe kapiteni i fundi i cili u bë problem, por problem të tilla kanë ekzistuar që në Kohen e Johan Cruyff, shkru
Capello ironizon Icardin dhe Wanda Narën (FOTO LAJM) Ish-trajneri i njohur Fabio Capelo ka folur për situatën e Icardit tek Interi ku është mjaft e tensionuar pasi zikaltrit
Mbrojtësi i Realit pranë largimit Sipas Fichajes.net, Nacho Fernandez është gati të largohet nga Real Madrid në fund të këtij sezoni. Mbrojtësi nuk ës
Ausilio flet për situatën e Icardit: Problemi kryesor nuk ishte rinovimi Heqja e shiritit të kapitenit nga Icardi ka bërë një bujë të madhe në Itali. Klubi i Interit ka marrë një vendim të mend
Mauro Icardi konfirmon dëmtim e pësuar në nyjen e këmbë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka konfirmuar sot se është duke marrë tretman mjekësor në nyjën e këmbës së djathtë.
I vdiq burri dhe u vra nga kunati pas lidhjes intime, të pathënat e krimit makabër Autoritetet janë të bindura tashmë se gruaja e gjetur sot në mëngjes pa jetë në liqenin e Sharrës është vrarë nga kunati
Ish-kapiteni i Inter konfirmon lëndimin (FOTO LAJM) Sport Mediaset reportoi mëngjesin e së ejtes se Icardi ndodhet në qendrën stërvitore të inter për të marë një terapi për
Icardi pranë largimit, Interi synon 3 yje Mauro Icardi i ka ditët e numuruar tek Interi. Argjentinasit iu hoq shiriti i kapiutenit ditën e djeshme, dhe tashmë
Reagon Moratti: Icardi një kapiten i madh, vendim i padobishëm Mauro Icardit iu hoq shirti i kapitenit nga drejtuesit e Interit, duke ia kaluar Handanovic. Por polemikat vijojnë ende
Bashkia e Tiranës njofton nisjen e punimeve në shkollën 9-vjeçare “Gustav Majer” Sqarimi i plotë i Bashkisë së Tiranës: Në vijim të punës për përmirësimin e kushteve të mësimit për nxënësit e të
U gjet e masakruar në ferra, shpallet në kërkim kunati i 49-vjeçares Shtetësja, Lirie Xhepa, 49-vjeç ëhstë gjetur ditën e sotme e maskaruar dhe e hedhur në ferrë afër liqenit të Sharrës në
DETAJET/ Burri i kishte vdekur e djali në burg, si u vra 45-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tiranën, ku pranë liqenit të Sharrës është gjetur trupi i pajetë i një gruaje rreth
Kjo fotografi ka acaruar një popull të tërë Një gjuetar trofesh në Teksas ka shkaktuar zemërim në Pakistan, pasi u fotografua me një kafshë të quajtur Astore Markho
Reagon Spalletti: Icardi u largua vetë nga skuadra për ndeshjen e nesërme Luciano Spalletti ka konfirmuar se Mauro Icardi u largua vetvetiu nga skuadra e Interit për ndeshjen e UEFA Europa Leagu
Iu hoq shiriti i kapitenit, reagon motra e Icardit Interi vendosi sot ti heqe Icardit shirtin e kapitenit duke ia vendosur portierit Handanovic. Por pas këtij lajmi kanë f
Në kërkim për "vjedhje bankash", esktradohet 62-vjeçari nga Italia Një 62-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Italia pasi rezulton dënuar në Shqipëri nga Gjykata e Elbasanit me 7 vite b
Nuk ka paqe për Icardin, klubi merr vendim drastik Vetëm pak orë më parë klubi i Interi bëri të ditur përmes rrjetit zyrtar në 'Twitter" njoftoi heqjen e shiritit të kapit
Iu hoq shiriti i kapitenit, zbulohet armiku i Icardit brenda skuadrës (FOTO LAJM) Lajmi që u dha sot në lidhje me heqjen e shiriti të kapitenit të Interit Mauro Icardi ka tronditur të gjithë tifozët e I