999 rezultate për

cani

Kujdes, sot mbyllet rruga Kaçanik – Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës, ka bërë të ditur se magjistralja Kaçanik – Hani i Elezit, nga sot (e martë) në orën 10.00 d
Ministri i infrstrukturës mbyll qarkullimin e rrugës Kaçanik-Hani i Elezit Ministri i infrastrukturës Pal Lekaj, përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se rruga që lidh Kaçanikun me Hani
Goditet mafia italiane, del në skenë një shqiptar Policia italiane ka zbardhur identitetin e dy trafikantëve të drogës të arrestuar një ditë më parë ndërsa trafikonin në
"Me ty fshij b*thën", vazhdon sherri mes Çanit e Veliajt Moderatori i njohur Arian Çani ka qënë i ftuar mbrëmë në "Xing me Ermalin". Si rrallë herë më parë Çani ka folur gjë
Skandal tek Ermali, Arian Çani ia thotë copë Kejvinës Batutat +18 nuk kanë të mbaruar në Xing me Ermalin. Gjatë mbrëmjes së djeshme, ishte i ftuar moderatori shumë i njohur A
“Pytëëë”, çfarë do të thotë shprehja e famshme e Çanit Është e pamundur mos ta keni dëgjuar të paktën një herë shprehjen “Pyteee”, nga Arian Çani i cili e përdor thuajse çdo e
Çani habit me deklaratën për Ramën: Është njeri me shumë fytyra Marrëdhënia Rama-Cani ka qenë gjithnjë një temë që diskutohet pafund në media. I ftuar në Xing, Cani është shprehur s
Arian Çani tenton të puthë Kejvinën në buzë (FOTO LAJM) I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatori i njohur dhe shumë i komentuar, Arian Çani i cili në këtë
Vite të tëra pa folur? Çani sqaron sherrin me Ramën Duket se fjalët që qarkulluan kudo se Rama dhe Cani ishin zënë e nuk flisnin për vite me radhë kanë qenë thjesht thashet
E largoi i fejuari për shkak të moderatorit? Çani përgjigjet për Sofinë Ajo u bë e njohur për publikun shumë vite më parë si një nga vajzat që për vite shoqëroi moderatorin e njohur Arjan Çani
Pas lajmit për vdekjen, reagon Arian Çani (FOTO LAJM) Një lajm bombastik qarkulloi pak orë më parë në rrjetet sociale. Arian Cani u tha se kishtë ndërruar jetë. Por kjo sigur
Arjan Çani feston ditëlindjen, a e dini sa vjeç mbushi? Arjan Canin e shohim prej kaq vitesh në televizion saqë duket sikur ka qenë gjithnjë aty. Edhe ditëlindjen e tij ai s
Lagu me ujë deputetët, Bushati tregon çfarë i tha Rama Ditmir Bushati i ftuar në Zonë e lirë ka sqaruar edhe njëherë gjestin e pahijshëm kur iu kthye me ujë deputetëve të opo
Çani nuk përmbahet, batutë me pullë të kuqe në studio (VIDEO) Arjan Çani do të jetë i ftuari i radhës në Xing me Ermalin. Por si gjithmonë ai nuk i lë batutat me pullë të kuqe dh
Prej vitesh e shohim në ekran, sa vjeç mbushi Çani? Arjan Canin e shohim prej kaq vitesh në televizion saqë duket sikur ka qenë gjithnjë aty. Edhe ditëlindjen e tij ai s
Mik me të, Bushati flet për arrestimin e mundshëm të Tahirit Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati i ftuar në Zonë e Lirë ka komentuar edhe njëherë dorëheqjen e mundshme të Tahirit dhe
A duhet të burgoset Saimir Tahiri? Flet Arian Çani Gazetari Arian Çani gjatë një debati në emisionin "Studio e Hapur" në News24, tha se ish-ministri Saimir Tahiri nuk e me
Miriam Cani ndryshon look (FOTO LAJM) Shumë personazhe të njohur shqiptarë ose të huaj, kanë guxuar të ndryshojnë look-un e tyre duke ndjekur trendin. Së
Luftë mes velinash, Sofia e Çanit ndez rrjetin Në televizonet shqiptare nuk ka konkurrence vetëm mes moderatorë por edhe mes velinave të cilat me veshje e sjellje prov
Arian Çani shkon në Top Channel: Të shikoj të dielën e të imitoj të premten (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme, “Zona Brrylit” në “Portokalli” pati një të ftuar special. Ai ishte gazetari Arjan Çani. Sigurisht