999 rezultate për

camp

Spalletti pranon humbjen: Hymë në fushë me mëdyshje Barcelona ka arritur të mposhtë Interin në "Camp Nou" me rezultat 2:0, ndeshje kjo e vlefshme për Champions League.
Formacionet zyrtare: Barcelona - Sevilla Barcelona dhe Sevilla do të luajnë sonte në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 9 të La Ligas. Skuadra e Valv
Ata (s)ishin pesë Janë shumë të apasionuar pas teknologjisë. Janë kërkues, navigues, dëshirues, për të shkuar përtej kufijve të imagjinatë
Barcelona katastrofë, barazon me Bilbaon në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka dështuar të fitojë për herë të tretë më radhë në La Liga, pasi Athletico Bilbao me shumë fat ia doli ta nda
Manajn e kërcënuan me jetë, por i dëmtuari i del në mbrojtje Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj ishte protagonist në fitoren e Albacetes ndaj Mallorcas me rezultatin 1-3 teksa shënoi
Barcelona ngec në "Camp Nou", Girona surprizon katalanasit (VIDEO) Barcelona ka ngrcur në një barazim 2-2 ndaj Gironas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 5 të La Ligas. Bla
Formacionet zyrtare: Barcelona - Girona Barcelona do të luaj sonte kundër Gironas në "Camp Nou", ndehsje e vlefshme për javën e 5 të La Ligs. Katalanasit ed
Guardiola rikthehet në Barcelonë Adhuruesit e Barcelonës mund ta kenë mundësinë që ta shohin Pep Guardiolan përsëri në “Camp Nou”, pasi trajneri i Manche
‘Camp Nou’ dhe ‘Santiago Bernabeu’ të zbrazur, kjo është arsyeja Përkunder debutimit të Julen Lopetegui, Arthuro Vidal, Arthur apo dy golëshit të Messit dhe golit të Gareth Bale, ishte
Momenti i trishtë kur shokët e ekipit i japin lamtumirën Mariusit (FOTO LAJM) Liga Kombëtare Amatore në Itali ka urdhëruar shtyrjen e raundit paraprak për Kupën e Italisë, seria D, e pranifikuar për
E rëndë, stadiumi i Barcelonës shenjestër e terroristëve (FOTO LAJM) Sulmet terroriste të vitit 2017 në Barcelonë lanë të vdekur 16 persona dhe qindra të lënduar, por kjo ngjarje sipas medi
Barcelona gati të ndryshojë emrin stadiumit, shikoni sa kushton "Camp Nou" Barcelona është aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku nuk po punon vetëm në fushë, por jashtë saj duke kërku
Barcelona ofron para plus Dembelen për Mohamed Salah Barcelona është e gatshme të ofrojë talentin francez Ousmane Dembele plus para për sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Sala
Kjo është klauzola e re e mbrojtësit francez pas kontratës së re me Barcelonën Barcelona ka konfirmuar se lirimi i mbrojtësit Samuel Umtiti është 500 milionë euro pasi ka nënshkruar një kontratë të r
Barcelona e bindur se Umtiti do të qëndroj në Camp Nou Barcelona beson se Samuel Umtiti do të qëndroi në "Camp Nou" dhe do të nënshkruaj kontratë të re. Mbrojtësi francez k
Këto foto të Iniesta-s me siguri do tju prekin (FOTO-LAJM) "Gjeniut" të Barcelonës, Andres Iniesta-s dje ju dha lamtumira e fundit nga stadiumi "Camp Nou". Pas festës së çmendu
Barcelona përcjellë Iniesta-n mes lotësh (VIDEO) Andres Iniesta u përcollë nga "Camp Nou" mes lotësh dhe mes festës për titullin kampion dhe Kupën e Mbretit. Një mbrë
Iniesta mirëpret transferimin e Griezmannit Për shumë media transferimi i Griezmanit tek Barcelona në Camp Nou është i kryer, duke raportuar se palët kanë arritur t
Festival golash në Camp Nou, Barcelona dhe Reali bëjnë paqe (VIDEO) Barcelona dhe Real Madrid e kanë mbyllur në barazim "El-Clasicon" për këtë sezon futbollistik 2017/18 në La Liga. Ka
Messi ka "harruar" të shënojë në Camp Nou për El Clasico në La Liga Messi ka harruar të shënojë në Cam Nou kur bëhet fjalë për “El Clasico”. Pleshti është golashënuesi më i mirë në hist