999 rezultate për

cameron

Obama-Cameron vlerësime për marrëdhëniet mes dy vendeve Barack Obama dhe David Cameron kanë vlerësuar marrëdhënien mes SHBA-së dhe Mbretërisë së Bashkuar. Në një artikull të bo
David Cameron, lëvdata për Hashim Thaçin Të hënën, në seancën e Dhomës së Ultë të Parlamentit britanik, Kryeministri David Cameron ka raportuar lidhur me vendimi
Cameron kundër pavarësisë së Skocisë Kryeministri i Britanisë David Cameron ka paralajmëruar gjatë ditës së sotme se pavarësia e Skocisë nga Britania e Madhe
Karzai takon kryeministrin britanik Cameron Pas takimit me presidentit francez, presidenti afgan Hamid Karzai ndodhet në Britani për t’u takuar me kryeministrin Dav
Cameron: Në 2012 përballemi me 3 sfida kryesore Kryeministri britanik David Cameron në fjalën e tij në Forumin Ekonomik të Davos paralajmëroi liderët e botërorë se Euro
Cameron: Vendosja e vetos, nuk xjerr Britaninë nga BE Pas vendosjes së vetos në Bashkimin Evropian mbi ndryshimin e Traktatin e këtij organizmi, kryeministri britanik David C
Cameron: Nuk është në interesin e Britanisë, të dalë nga BE Kryeministri britanik David Cameron, në një fjalim të mbajtur në Londër ka deklaruar se nuk ishte në favorin e këtij ven
100-vjetori i ‘Titanic’ James Cameron mban premtimin! Shumë shpejt, filmi i cili e shndërroi në një prej regjisorëve më të famshëm e më të sukse
Cameron Diaz "mbulohet" Aktorja Cameron Diaz shndërrohet në "mumje" vetëm të mos njihet kur udhëton me avion. Aktorja e famshme hollivudiane
Hilet e Cameron Diaz për të qenë sexy Përsa i përket dietave, gjithnjë është ditur se të famshmit gjithmonë kanë ditur më shumë sesa djalli, veçanërisht nëse
Cameron Diaz, sërish beqare Diaz mesa duket nuk gjen paqe sepse edhe me Alex Rodriguez gjithçka ka përfunduar. Aktorja bionde është sërish e vetme,
Cheryl Cole në film përkrah Jennifer Lopez e Cameron Diaz Pasi u largua nga juria e shfaqjes së njohur “X Factor” të versionit amerikan tanimë Cheryl Cole ka vendosur të sfidojë
Kujdes, ka ardhur David Cameron (VIDEO) Kryeministri britanik David Cameron është kthyer nga pushimet e tij për të zgjidhur trazirat civile që kanë përfshirë v
Macja e “Downing Street” kap minjtë e parë Një sukses në agjendën e kryeministrit britanik David Cameron. Larry, macja e selisë së kryeministrit në Londër, në “Dow
Cameron Diaz: Martesa kufizon mundësitë Cameron Diaz beson se martesa do të thotë të humbësh mundësitë. Aktorja 38 vjeçare - për të cilën thuhet se është ndarë
Cameron Diaz flet për filmin e ri me Justin Timberlake Ish çifti - i cili u nda në 2007, pas pothuajse gati 4 vitesh që ishin të lidhur- është bashkuar për filmin e ri "Bad Te
Cameron Diaz konsultohet me terapist Cameron Diaz ka treguar se ajo është duke u konsultuar me një terapist "prej vitesh". "Kam qënë një person shumë cinik d
David Cameron congratulates Thaci UK Prime Minister, David Cameron, through a telegram congratulated the Kosovo Prime Minister Hashim Thaci for the re-ele
David Cameron uron Thaçin Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, David Cameron,përmes një telegram ka uruar kryeministrin e Kosovës hashim Thaçi
Cameron Diaz, ylli i vitit Cameron Diaz do të marre cimimn "Ylli Femër i Vitit" në ngjarjen CinemaCon në Ceasers Palace në Las Vegas. Aktorja do të