999 rezultate për

cameron

Dalja nga BE, David Cameron: Vendi ka nevojë për një lider të ri Menjëherë pas rezultatit të zgjedhjeve në referendum ku u vendos dalja nga BE e Britanisë, kryeministri David Cameron ka
Vrasja e deputetes/ Cameron dhe Corbyn bashkë në homazhe Kryeministri Cameron dhe lideri i partisë laburiste Jeremy Corbyn, morën pjesë në nderimet që u kryen për deputeten e vr
Cameron says it's ridiculous to compare UK to Albania British Prime Minister David Cameron said today that it is ridiculous to compare the UK with Albania. This reaction came
Cameron: Qesharake ta krahasosh Shqipërinë me Britaninë Kryeministri britanik David Cameron tha sot se është qesharake ta krahasosh Britaninë e Madhe me Shqipërinë. Ky reagim e
Cameron: Nuk kërkoj falje, politika e Trumpit për myslimanët është e gabuar Kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron, gjatë ditës së sotme ka thënë se ai nuk do t’i kërkojë falje Donald Tr
Kryeministri i Britanisë dhe Tottenham urojnë Leicesterin Kryeministri i Mbretërisë së Madhe, David Cameron, ka uruar Leicester Cityn për titullin e fituar. Në një postim në r
Për çfarë akuzohet Obama? Presidenti amerikan, Barack Obama akuzohet se po i shërben Downing Street-it. Kjo pasi deklaroi se Britania e Madhe do t
Britanikët nxjerrin në shitje Kryeministrin Cameron (FOTO LAJM) Britanikët kanë nxjerrë në shitje kryeministrin e tyre në eBay. Dikush ka shpenzuar kohën e tij dhe ka nxjerrë në shitje
A do të japë dorëheqje Cameroon?! David Cameroon po përballjen me zemërimin e turmave të njerëzve të zemëruar nga fakti që kryeministrit britanik i janë s
“Panama Papers”, Cameron publikon informacione për kthimin tatimor Kryeministri i Britanisë, David Cameron, ka paguar pothuajse 76,000 sterlina tatim në të ardhurat prej më shumë se 200,0
Shkurtohen fondet, ikën nga puna nëna e kryeministrit britanik Nëna e kryeministrit britanik David Cameron, ka qenë ndër punonjëset që është larguar për shkak të shkurtimit të fondeve
Njihuni me lypsin që fiton thuajse sa kryeministri Cameron Një lypës në Britani fiton rreth 500 paund në ditë, duke u shtirur si i pastrehë. Burri i cili është i paidentifikuar rr
Mamaja i del kundër të birit kryeministër (FOTO LAJM) Mamaja e kryeministrit britanik, David Cameron, i ka dalë kundër të birit për shkurtimet e fundit. Mary Cameron ka nënsh
Qeveria? Për Ramën, çdo gjë është OK! Kryeministri Edi Rama konformoi sot se nuk bëhet fjalë për zgjedhje kryetari në Kongresin e Partisë Socialiste më datë 1
Protesta në Londer dhe Madrid: Stop bombardimeve në Siri (VIDEO) Aktivistë kundër luftërave kanë zbritur nëpër rrugët e Londrës gjatë së shtunës, teksa Britania përgatitet për të ndërma
Dy në 100 emigrantë sirianë, luftëtarë të ISIS Ndërkohë që Bashkimi Europian ra dakord në parim për shpërndarjen e 160 mijë refugjatëve në shtetet e unionit, një tjetë
Cameron: Mos i quani Shteti Islamik, se nuk janë Shtet Islamik Kryeministri i Britanisë, David Cameron, është shprehur i frustruar me rrjetin ndërkombëtar televiziv BBC, i cili vazhdo
Cameron Diaz, e gatshme për një familje të madhe 42 vjeçarja Cameron Diaz, së bashku me burrin e saj po planifikojnë që të krijojnë një familje të madhe, e për këtë, në
Cameron riformaton kabinetin Për herë të parë që nga fitorja në zgjedhjet fundjavën e kaluar, kryeministri britanik, David Cameron, pritet të mbajë f
Kundërshtarë vetëm në zgjedhje (FOTO) Zgjedhjet në Britaninë e Madhe u fituan nga David Cameron, me një rezultat të bindshëm. Liderët e partive në garë jan