999 rezultate për

bylisi

E ardhmja janë të rinjtë, rruga që do të ndjekë Bylisi për sezonin e ri Bylisi pritet që të jetë një skuadër aktive në merkaton e kësaj vere dhe hapi i parë mund të jetë rikthimi i lojtarëve t
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
Laçi shkatërron Bylis dhe sheh nga Europa (VIDEO) Laçi po i shkon gjithnjë e më pranë Kupave të Europës. Një fitore në transfertën e sotme 0-3 kundër Bylisit e afron edhe
Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipër
Dyshimet për ndeshjen ndaj Bylisit, Tirana dëshmon para Komisionit të Etikës Pas dëshmive nga pala e Bylisit në javën e kaluar, tashmë rradhën e ka Tirana që të përfaqësohet para Komisionit të Disi
Situatë qesharake te Etika, një e-mail "pengon" Tiranën të dëshmojë për ndeshjen me Bylisin Sot duhej të ishte dita kur Tirana do të provonte pafajësinë e saj përballë akuzave për trukime ndeshjesh, por për çudin
Zgjerohen hetimet për Bylis-Tirana, në FSHF dëshmon edhe administratori i Vllaznisë Pak ditë më parë administratori i Vllaznisë, Suad Lici, akuzonte presidentin e Bylisit, Besnik Kapllanajn, për të cilin
Bylisi - Tirana na kthen pas në kohë, kompanitë e basteve nuk kautojnë ndeshjet e Superiores Mjaftoi një ndeshje, Bylisi-Tirana, që ndeshjet e futbollit shqiptar të mos kuotohen më, duke na kthyer disa vite pas në
Tirana ishte në avantazh, por "goditej" fitorja e Bylisit! Si u parashikua mrekullia ballshiote nga bastet Por, duke parë rrjedhën e ngjarjeve, koeficientet lëvizën shumë, madje edhe pse Tirana e mbylli pjesën e parë në avantaz
Kukësi fiton me polemika ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Bylisit duke fituar me shifrat 1-0, falë golit të realizuar nga Vasil Shkurtaj nga pika e pe
Bylisi mposht Skëndërbeun në sekondat e fundit fal golit të portierit (VIDEO) Skëndërbeu ka pësuar humbje në sekondat e fundit përballë Bylisit. Është portieri Isli Hidi ai i cili merr përsipër e
Çlirohen te Bylisi, ylli i skuadrës del negativ edhe në tamponin e tretë "Po e nisim ditën me një Superlajm! Eridon Qardaku ka kryer edhe tamponin e tretë, duke u konfirmuar negativ, e tashm
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
Sgarbi shpërthen ndaj gazetarit shqiptar: Bylisi është grek o injorant! Mos na çaj t*pet (VIDEO) "Byllisi ishte një qytet i Greqisë antike që ndodhej në Iliri..." Publicisti italian Vittorio Sgarbi, ka reaguar ashp
Luhet Bylis-Tirana, ja formacionet zyrtare Pas shumë polemikave për tu zhvilluar ose jo të ndeshjes mes Bylisit dhe Tiranës, është vendosur së fundmi që ndeshja e
Dalin përgjigjet e tamponëve, Bylis-Tirana do të luhet normalisht (FOTO LAJM) Bylis-Tirana do të luhet normalisht siç ishte në program këtë të mërkurë në orën 17:00. Pas rezultimit pozitiv me COVID-
Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Doli pozitiv me koronavirus, flet lojtari i Bylisit: Ndjehem shumë mirë Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku ditën e sotme u konfirmua si i infektuar me Covid-19. Në një prononcim të dhënë
Lojtar të infektuar me koronavirus? Bylisi: Testi doli gabim Paraditen e sotme u raportua se një futbollist i Bylisit ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusi. Së fundmi një
24 orë nga rifillimi i Superiores, infektohet me covid-19 futbollisti i Bylisit Koronavirusi prek edhe Superioren. Futbollisti i parë i prekur është një lojtar i skuadrës së Bylisit emri i të cilit nu