999 rezultate për

bruyne

Befasi nga Gjermania, De Bruyne gati të bëhet bavarez Anglezët sot ishin bërë gati për të dhënë lajmin "bombë" të transferimit të Kevin De Brynes te Manchester City. Por B
"Çmendet" City, bën një tjetër super blerje Nëse mendonit që merkato kishte përfunduar, e keni menduar shumë gabim. Manchester City pasi i ka bërë një nisje të shkë
Dështon shkëmbimi De Bruyne-Goetze Drejtori sportiv i Wolfsburgut, Klaus Allofs ka mohuar spekulimet se Kevin de Bruyne mund të transferohet te Bayern Muni
City nuk heq dorë nga De Bruyne Mediat britanike vijojnë të shkruajnë se Mançester Siti nuk do të heqë dorë kollaj nga mesfushori De Bruyne. “Qytetar
Formacioni më i mirë i sezonit (FOTO LAJM) Dje kanë përfunduar të gjitha kampionatet kryesore evropiane dhe tashmë mund të nxjerrim dhe formacionin më të mirë të v
De Bruyne-Mertens, sfida e mbrëmjes në Europa League (VIDEO) Europa League dhuron përballke interesante mbrëmjen e sotme teksa starton faza çerekfinale. Një prej tyre është edhe ajo
Top 10 asistmenët e Europës (FOTO LAJM) Kur asisti vlen më shumë se një gol. Rëndësia e pasimit të fundit është determinant në rezultatin final edhe pse ai që v
City, Kompany karta për të mbërritur te De Bruyne Mund të jetë Vincent Kompany karta e Manchester City-t për të mbërritur te Kevin De Bruyne. Sipas asaj që raporton brita
Jo vetëm PSG, edhe City në "San Siro" për De Bruyne Edhe Manchester City në gjurmët e Kevin De Bruyne, ish mesfushori i Chelsea-t që po shkëlqen te Wolfsburg. Sipas asa
Ja si e festoi De Bruyne fitoren kundër Interit (VIDEO) Wolfsburg mposhti Interin 3-1 në ndeshjen e parë për 1/8-at e Europa League dhe heroi i takimit ka qënë talenti belg Kev
De Bruyne shan kapësin e topave: Bir... (VIDEO) Gjatë ndeshjes së javës së fundit në Bundesligë mes Eintracht Frankfurt dhe Wolfsburg, mesfushori i skuadrës mike Kevin
Belgjika në çerekfinale, Argjentina po e pret (VIDEO) Belgjika ka mposhtur SHBA-të me rezultati 2-1, gola të shënuar në shtesë pasi 90 minutat e kohës së rregullt përfunduan
Wolfsbug 15 milion euro për Kevin de Bruyne Wolfsbug është gati të paguajnë 15 milion euro për të transferuar mesfushorin e Chelseat Kevin de Bruyne. Belgu u ble
De Bruyne mund të largohet Anësori i Chelseat, Kevin de Bruyne, pritet të rikthehet në Gjermani në janar. Daily Star raporton se burime në Gjerm
Mourinho rikthen De Bruyne te Chelsea 21-vjeçari Kevin De Bruyne ishte i destinuar të luante në Bundesliga sezonin tjetër me Bayer Leverkusen si pjesë e negoc