999 rezultate për

bisedat

Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi ven
I dolën bisedat me pullë të kuqe me "Zogun e Tiranës", flet për herë të parë modeli (VIDEO) Modeli i njohur, Franc Popoçi, 20 vjeç, ishte i ftuar sot në “Pop Culture”, ku foli për herë të parë për përgjimet e Zog
Haradinaj "plas bombën": Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e q
Majk i dalin bisedat sheshit, vajza i bën reperit atë që nuk e priste (FOTO LAJM) Reperi Majk njihet si një nga personat më të dashur për publikun, sidomos me femrat. Por, atij i ka dështuar një ‘fte
"Kam zënë një dashnor boss", zbulohet emri i këngëtares dhe bisedat me pullë të kuqe me "Zogun" Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës
Publikohen bisedat me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës" Detaje të reja dalin për aktivtetin e paligjshëm që Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" ushtronte në krye
Zaev: I dëgjova bisedat, masat e kujdesit janë ndërmarrë Fëmijët e mi dhe familja ime janë të shenjta siç janë të shenjtë familja dhe fëmijët për secilin qytetar dhe nuk do të l
BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
"Kthehen kur nuk na duhen", Genta e BB publikon në rrjet bisedat me ish-in (FOTO LAJM) Genta Gjalpin e mirë njohur si Genta e BB, të gjithë e njohin si vajzë pa komplekse. Si gjothmonë aktive në rrjetet s
Haxhiu rrëfen bisedat me Berishën: I thashë mos prano fitoren e Bashës! Gazetari dhe analisti Baton Haxhiu ka treguar një histori me ish-kryeministrin Sali Berisha. Sipas Haxhiut ngjarja ka
PËRGJIMET/ "Po lehin qentë..", bisedat për të cilat kërkohen 15 vite burg për Armando Koçerrin Prokuroria ka mbyllur dosjen e Armando Koçerrit si pjesë e grupit të Habilajve duke kërkuar 15 vite burg për të, e cila
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Shkenctarët përkthejnë gjuhën e lakuriqëve të natës, do habiteni me "bisedat" Pas shumë eksperimenteve, dhe pas shumë vitesh punime, shkencëtarët më në fund kanë arritur të krijojnë një makineri, e
"Takoje Pinokun dhe dua 3 600 euro": Bisedat e përgjuara që fundosin trafikantët Prokuroria ka prova të forta nga përgjimet për aktivitetin e paligjshëm të grupit prej 58 personash që u arrestuan kohët
Basha zbulon bisedat me ndërkombëtarët: Zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale njëkohësisht Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nënkupton se faktori ndërkombëtar shikon si rrugën e mundshme për të zgjidh
Facebook ka mbledhur, dëgjuar dhe transkriptuar bisedat tuaja zanore vazhdimisht Facebook ka qenë duke mbledhur të dhënat audio nga bisedat zanore të përdoruesve duke paguar kontraktorët e jashtëm për
"Nxitoni, të marrim më shumë vota", dalin bisedat private të Rilindasve për zgjedhjet e 30 Qershorit (FOTO LAJM) Debati i zgjedhjeve të 30 qershorit vazhdon ende dhe sot, teksa fituesit e rinj po betohen si kreytarë të bashkive përka
"Mami më thotë ku**ë": Shoqet e Sabrinës publikojnë bisedat (FOTO LAJM) Sabrina Lekaj u gjet e pajetë në makinën e saj në qytetin Adelaide ndërsa për krimin është arrestuar babai i saj, Petrit
Gruaja zbulon tradhtinë, publikon mesazhet e futbollistit me dashnoren Një histori gazmore vjen nga Anglia, aty ku ish-sulmuesi i Charlton dhe Millwall, Christ Zebroski, ka tradhtuar gruan e
E akuzojnë për përdhunim, Neymar publikon bisedat (VIDEO) Menjëherë pas bërjes publik të lajmit se Neymar është denoncuar pranë një komisariati në Brazil, për përdhunimin e një v