999 rezultate për

biseda

Zbardhen bisedat e Sulejman Osmanit me agjentin për "Kumanovën" (VIDEO) Seanca gjyqësore ndaj Sulejman Osmanit, njërit prej anëtarëve të grupit të Kumanovës, u zhvillua me dyer të mbyllura.
Gruaja që regjistroi gjyqtarin merret në pyetje nga hetuesit Gjatë ditës së sotme, oficerët e Krimeve të Rënda janë nisur drejt Gjirokastrës, për të marrë në pyetje gruan e cila bë
BISEDA E PLOTË/ Ja momenti kur gjyqtari tenton të puthë qytetaren (VIDEO) UPDATE Në emisionin investigativ “STOP”, u publikua regjistrimi audio i kryetarit të gjykatës së Gjirokastër, Guximta
VIDEOT E TJERA/ Ja biseda erotike si gjyqtari i kërkonte seks qytetares Në emisionin investigativ “STOP”, u publikua regjistrimi audio i kryetarit të gjykatës së Gjirokastër, Guximtar Boçi, i
Fabian Duro rrëfen bisedat me yjet e Bayernit dhe fjalët speciale të Ancelottit "Freestyle" shqiptar Fabian Duro pas famës që ka fituar në Shqipëri tashmë po arrin suksese të tjera të mëdha pasi ditën
BISEDA/ Biznesmeni i ofron jetë luksi e para, por Roza Lati ia "punon" mirë (FOTO LAJM) Roza Lati po bën bujë këto ditë në media. Pas mallkimit publik ndaj Berat Buzhalës për faktin se sipas saj e kishte gënj
"Biseda erotike", Ermira Mehmeti zbulon vajzën që foli në emër të saj "Sot po them dy gjëra: zonjusha në fjalë është A.A. nga Shkupi, dhe unë, por edhe Prokuroria Special e Ministria e Brend
Provokimi i Daçiqit për Millosheviqin, ja biseda "sekrete" me Nulandin për Kosovën Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka deklaruar në një intervistë "Deutsche Welle" se kur flet për "fajësinë e Sl
Pas bisedave erotike me Noizy-n, 18 vjeçarja kapet duke vjedhur iPhone 6s 18 vjeçarja e arrestuar nga policia për vjedhjen e një iPhone 6S në banesën e një 46 vjeçari, nuk është e panjohur. Bëhe
Google regjistron bisedat tuaja zanore Google mund të ketë regjistruar çdo gjë që ju keni thënë për gjithë këto vite, dhe madje edhe ti mund të dëgjosh veten.
Insajderi: Fuqia dhe kontrolli i plotë i Grabovcit dhe PDK-së mbi të gjitha institucionet (VIDEO) Bisedat e reja të publikuara nga “Insajderi” dëshmojnë edhe më tej fuqinë dhe kontrollin e plotë të Adem Grabovcit dhe P
Serbia mund të përgjojë të gjitha bisedat telefonike të Kosovës Përfaqësuesit e shqiptarëve të Kosovës në rundin e fundit të bisedimeve në Bruksel, nuk patën sukses t’i të zgjidhin çës
Facebook mundëson krijimin e bisedave "sekrete" Facebook-u së fundmi mësohet se po teston mundësinë e krijimit të bisedave “sekrete” brenda shërbimit të saj Messenger.
Gazetari: Ja biseda me babanë e fëmijës së dhunuar nga Anjeza (VIDEO) Drejtuesi i programit televiziv Stop Saimir Kodra i ftuar në emisionin Opinion për rastin e dhunës ndaj 3­vjeçarit në Sa
Publikohen bisedat telefonike të autorit të vrasjes së 49 personave Prokurorja e Përgjithshme e SHBA-së, Loretta Lynch, deklaron se do të publikojë një pjesë të transkripteve të tre telefo
Risia më e fundit që Facebook sjell për mesazhet (FOTO LAJM) Facebook duket se tashmë kërkon që të jetë në qendër të vëmendjes në lidhje me bisedat online. Rrjeti social ka treguar
Takimi Basha-Meta, biseda telefonike e Kukan me kreun Kuvendit Sot do të zhvillohet takimi Basha-Meta, një takim i kërkuar nga kryetari i Kuvendit Ilir Meta, për Reformën në Drejtësi.
Zbardhet biseda mes Gruevskit dhe fallxhores, ja si e këshillon ajo (VIDEO) Një skandal po e trondit Maqedoninë. Ish- kryeministri Nikola Gruevski është regjistruar teksa po këshillohej nga një fa
Facebook përgjon bisedat e njerëzve përmes telefonit Facebook duket se kohët e fundit është kthyer në një rrjet social që përgjon bisedat e njerëzve gjatë gjithë kohës, ka t
Zbulohet biseda Canës me Hysajn për shiritin e kapitenit Elseid Hysaj u fut në histori pasi vendosi një rekord me Kombëtaren duke u bërë kapiteni me moshën më të re që prej viti