999 rezultate për

bien

Bien rastet e reja, humbin jetën 8 persona nga Covid-19 në vend COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2.137 testime, 365 të shëruar, 644 raste të reja dhe 8 humbje jete në 24 orët e fundi
Reali publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Interit, bien në sy 3 mungesa të mëdha Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Interit. “Los Blancos” do jenë me tr
Hoti: Partitë politike të bien dakord për Presidentin e ri ose vendi të shkojë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka deklaruar se partitë politike duhet të vendosin nëse duan zgjedhje të reja ose
Bien infektimet, COVID-19 u mori jetën 8 pacientëve vetëm sot Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 2044 testime, dhe kanë rezultuar poztiv 410 p
Laheni me sfungjer? Dermatologët bien dakord se nuk duhet Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Prodhim dhe shitje narkotikësh, 4 të tjerë bien në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave të dënuar
Mori gjobë se doli pa maskë, Gjuzi sfidon Ramën nga Kuvendi: Nuk do e mbaj! Deputeti i opozitës së re në Kuvend, Kujtim Gjuzi ka treguar se policia e ka gjobitur për mos mbajtjen e maskës në ambie
Eksperti i ISHP-së: Pse duhen mbajtur maskat në çdo ambient (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook mesazhin e ekspertit të Shëndetit Publik, Alban Yll
E gjeni veten? Shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në dashuri Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edh
U hapën më në fund, rregullat për të shkuar në kinema Ministria e Shëndetësisë njoftoi hapjen e kinemave, shoqëruar me një udhëzues të përkohshëm gjatë fazës së pandemisë. D
Mjeku Koni kundër vendimit të maskave: Pse biçiklisti nuk mban dhe këmbësori po Tashmë sikurse dihet, duke filluar nga dita e nesërme është e detyruar mbajtja e maskave në ambientet e mbyllura apo të
Maskë ose gjobë! Pipero tregon a duhet të mbahet maska në ambientet jashtë Nga nesër qytetarët në Shqipëri janë të detyruar që të mbajnë maskën në çdo ambient në mënyrë që të parandalojnë përhapj
Qeveria vendos: Maskat të detyrueshme edhe në ambiente të hapura Qeveria merr vendim: maskat bëhen të obligueshme në ambiente të hapura, transport publik dhe institucione publike. Or
Dasho: Maskat nuk kanë efekt në ambientet e jashtme, virusi nuk qëndron në ajër Vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave edhe në ambientet e hapura ka ngritur shumë pikëpyetje. Ky ligj
Zbatoni këto kushte për të mbajtur në gjendje të mirë ushqimet Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
Shpërthim në një banesë në Durrës, shoqërohen disa të dyshuar në Polici Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse në banesën e shtetasit B.N., në Fl
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
Bien rastet e reja me COVID-19 por vdesin 4 pacientë të infektuar Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit janë kryer 912 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë r
Mbollën kanabis në kopsht por pema i kaloi muret, bien në pranga burrë e grua Policia ka vënë në pranga një cift në Spanjë pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Oficerët e policisë ar
Bien viktimat po rriten ndjeshëm rastet e reja, shifrat e fundit të COVID-19 në Shqipëri 159 qytetarë kanë rezultuar me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit, bën me dije ministria e Shëndetësisë. Në dy