999 rezultate për

biden

30 mijë vota epërsi! A mundet presidenti Trump të sfidojë fitoren e Bidenit në gjykatë? Gjatë ditëve të fundit, ndërsa numërimi i votave ka vazhduar, Donald Trump ka bërë vazhdimisht pretendime se procesi i n
Biden president i SHBA-së, ky është urimi i Lebron James Basketbollisti më i mirë në NBA, LeBron James ka bërë një postimi interesant para pak çastesh në llogarinë e tij zyrtare
E mësoi nga lajmet, ku gjendej Biden ku u shpall zyrtarisht fitues i zgjedhjeve Joe Biden ka mposhtur Trump dhe është shpallur zyrtarisht Presidenti i SHBA-ve. Sipas mediave amerikane, Biden ka qen
Mposhti bindshëm Trumpin, flet Biden si President: Jam i nderuar! "Jam i nderuar që më keni zgjedhur mua për të udhëhequr vendin tonë të madh." Joe Biden ka shpallur zyrtarisht fitore
Pensilvania i vë vulën! Joe Biden shpallet President i SHBA-ve Joe Biden është zyrtarisht president i 46-të i Shteteve të Bashkuara. Fitorja në shtetin ku ai lindi i siguroi 270 vo
Sfida e re? Kush është vajza e Biden që do "zëvendësojë" Ivankën Ivanka Trump ka pasur një ndikim të madh në Shtëpinë e Bardhë në këto 4 vite. Vajza e Parë e Shteteve te Bashkuara ka nd
Biden i bindur në fitore: Po mposhtim Donald Trump Kandidati presidencial demokrat i SHBA-së Joe Biden deklaroi se të gjitha të dhënat nga përpunimi i vazhdueshëm i votave
Zonja e Parë e mundshme? Kush është bashkëshortja prej 40 vitesh e Joe Biden (FOTO LAJM) Joe Biden është kandidati Demokrat për President të SHBA në vitin 2020. Ai nuk është një figurë e panjohur për amerikanë
Biden drejt fitores, si vijojnë votimet në Pensilvani I nominuari për President të Shteteve të bashkuara të Amerikës, demokrati Joe Biden mori 28.833 vota më shumë se Preside
Zbulohet videoja, Joe Biden kërkonte bombardimin e Serbisë në vitin 1998 (VIDEO) Joe Biden është prag shpalljes së tij si President i SHBA-së. Ish-zv.presidenti i SHBA-ve, Biden, njihet si një nga m
Nuk do t'a njihni? Ja si dukej Joe Biden në moshën 25-vjeçare (FOTO LAJM) Zëvendëspresidenti Joe Biden, në kohën rinore të tij dukej tepër i pashëm. Në moshën 25-vjeçare, presidenti i ardhsh
Biden drejt fitores absolute, shpërthen Trump: U shkel Kushtetuta! Joe Biden është shumë pranë fitores, dhe për këtë Presidenti Trump nuk duket aspak i lumtur. Doland Trump, ka shpërth
Nuk ka më dyshime! Joe Biden është President i 46-të i SHBA "Joe Biden është Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës..." Kështu ka deklaruar faqja e madhe amerika
Trump pranon humbjen përballë Biden? Këshilltari: Do të kemi rotacion paqësor Larry Kudlow, një nga këshilltarët kryesorë të Donald Trump, mendon se do të ketë rrotacion paqësor të pushtetit, nëse T
Biden ia rrëmbeu fitoren nga duart, reagon ashpër Donald Trump Joe Biden është shumë pranë konfirmimit si president i SHBA. Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuar
Kaos në SHBA, Gjykata vendos të rinumërojë votat në këtë shtet ku kryeson Biden Ndërkohë ku dukej se Biden sot do të konfirmonte fitoren, Gjykata në SHBA ka marrë një vendim që nuk pritej. Sekretar
The Guardian: Biden mund të deklarojë fitoren sonte! Reporteri senior për politikë i mediumit prestigjioz The Guardian, Daniel Strauss, duke sjellë më të rejat nga Wilmingto
Biden në prag fitoreje, merr votat edhe në Pensilvani Fitorja e Joe Biden është thuajse e sigurt tashmë që ka marrë avantazhin edhe në Pensilvani. Bideon parakaloi Trumpin
"Si vaji për kapsllikun", cili do ishte më i volitshëm për Rusinë: Trump apo Biden Në një kohë kur në SHBA pritet me ankth fituesi i zgjedhjeve presidenciale, e ku Joe Biden shihet me një këmbë në “Shtëp
Biden rrëmben fitoren në Georgia, nga cilat shtete varet fati i Trump? Kandidati për president në SHBA, Joe Biden ka marrë drejtimin në Georgia. Në Georgia, Trump dhe Biden ishin në barazi