999 rezultate për

besa

Vazhdojnë përplasjet në Lëvizjen BESA, akuzohet rëndë Bilal Kasami Nga krahu i Lëvizjes BESA që udhëhiqet nga Nexhbedin Kahremani theksojnë se Bilall Kasami së fundi po tenton që të shpët
Themelorja pranon kërkesën e Kasamit për zhvendosjen e selisë së partisë Gjykata Themelore Shkupi 2 ka pranuar kërkesën e Lëvizjes Besa, krahut të Bilall Kasamit për zhvendosjen e selisë së par
Besa Kokëdhima rikthehet fuqishëm! (FOTO LAJM) Besa Kokëdhima ka nisur karrierën e saj muzikore me këngën debutuese “Më beso” në vitin 2003, një bashkëpunim me grupin
Besa Gaxherri i ka disa fjalë për ndotjen e ajrit Deputetja Besa Gaxheri në emër të Grupit Parlamentar të LDK-së, ka thënë se kanë pranuar me shqetësim të madh lajmin për
Kasami: BESA në pranverë në qeveri Pak pas përçarjeve që ndodhën brenda Lëvizjes Besa, Bilall Kasami u takua me kryeministrin Zoran Zaev dhe nga deklaratat
Ka më shumë se 150 nipër e mbesa, vdes në moshën 98-vjeçare "super gjyshja" Një nënë e 12 fëmijëve, gjyshe e më shume se 150 nipërve, mbesave dhe sterniperve ka vdekur. Margaret Howarth, 98 vje
Lëvizja Besa reagon ndaj mospërfilljes së Qeverisë për takimin e liderëve Takimi i sotëm mes kryeministrit, kryetarit të shtetit dhe kryetarëve të BDI-së dhe OBRM-PDUKM-së është edhe një mospërf
SHBA njeh Bilall Kasamin si kryetar të Lëvizjes BESA Lideri i Lëvizjes BESA Bilall Kasami ka marrë ftesë personale nga autoritetet shtetërore amerikane, që të marrë pjesë në
BESA e Kasamit hyn në qeveri me BDI-në? Krahu i Bilall Kasamit bën kalkulime për hyrje në qeveri të kryeminstrit Zoran Zaev thotë për POST.mk një funksionar i l
Krahu i Shkupit i Lëvizjes Besa lëshon akuza mbi mbështetësit e Kasamit I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa akuzon mbështetësit e Bilall Kasamit se u është dhënë posti i kryetari
Supermbesa e Berishës tregon si dukej kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Stërmbesa e Gjergj Kastriotit çmend rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM) Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Që
Lëvizja Besa, Bilall Kasami hap zyrat e reja në Shkup Lëvizja BESA, krahu i Bilall Kasamit zyrtarisht do të kenë seli të re të partisë në Shkup. BESA ka filluar të përgati
Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të mbaruar, Besa nënshkruan me sulmuesin në një pikë bastesh Klubi sportiv i Besës nuk di të ndalet në këtë merkato dimërore. Kavajasit kanë zyrtarizuar dje dy afrimet e fundit në k
Karemani nga zyrat e reja në Tetovë: BESA do të jetë më e fuqishme se më parë Lëvizja Besa ka përuruar zyrat e reja të degës së saj në Tetovë ku morën pjesë ushtruesi i detyrës kryetar i kësaj parti
Drita, mbesa e nënë Terezës që po ndihmon shqiptarët e braktisur në Francë Nënë Tereza, shqiptarja më e dashur në botë për veprat e saj ka lënë pas një pasardhëse të denjë. Mbesa e saj, Drita, ka
E njihni vogëlushen në foto? Është shqiptare Besa Kokëdhima është ndjerë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ndaj ka përshëndetur fansat me disa fotografi të papubliku
Lëvizja Besa, "krahu i Shkupit" hap zyrë në Tetovë Gjatë ditës së nesërme i ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa hap zyrat në Tetovë, që nënkupton se kjo parti
Mbesa e Nishanit pushton 2018, një kalendar vetëm për veten e saj (FOTO LAJM) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale dhe fa
Këto janë zhvillimet më të fundit në Lëvizjen Besa I ashtuquajturi “krahu i Shkupit” i Lëvizjes Besa ende nuk ka dorëzuar deri në Regjistrin Qendror kërkesën për ndërrimin