999 rezultate për

berisha

Dy ditë më parë shau kinezët, Robert Berisha futet në karantinë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Robert Berisha postoi në rrjetet socialie një status racist ndaj popullit kinez, ku lindi edhe koronavi
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Super sezoni i Berishës, gardiani shqiptar mes 5 portierëve më të mirë në Europë Etrit Berisha po zhvillon një sezon të shkëlqyer. Këtë gjë e konfirmojnë edhe statistikat, ku Berisha listohet si por
Berisha për spitalin e Durrësit: Ka ndodhur një tjetër akt kriminal Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sipas tij një tjetër ngjarje të rëndë në spitalin e Durrësit. Sipas qyteta
PS kallëzon publikisht Berishën: Po përhap panik Ish kryeministri Sali Berisha është kallëzuar penalisht. Padia ndaj tij pritet të depozitohet ditën e nesërme në Prokuro
Koronavirusi në Shqipëri, Balla akuzon ashpër Berishën e Bashën "Shqipëria duhet të durojë edhe kujën paskrupullt të hienave, që duan të ngjallin mosbesim, zi dhe humbje shprese..."
Berisha ngre alarmin: Mbi 100 pacientë tek Infektivi ku ndodhen babë e bir me koronavirus! Ish-kryeministri Sali Berisha ka ngritur alarmin mbrëmjen e sotme pasi në rrjetet sociale shkruan se në Spitalin Infekti
Berisha e pranon hapur: PD nuk e rrëzoi dot Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë sot i ftuar në një intervistë në “Euronews Albania”, me gazetaren Ilva Tare, ku ka
Rama del huq, hedh në gjyq Berishën e kërkon 23 mijë dollarë por humb dhe paguan shpenzimet Kryeministri Rama, ka humbur një prej gjyqeve ku ka paditur ish kryeministrin Sali Berisha. Gjykata ka vendosur rrëz
Menduat se janë ndarë? Robert Berisha nuk i rezistoi dot Xhesi Kadiut (FOTO LAJM) Modelja Xhesi Kadiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që bëri përmes Instagramit. Xhesi
Berisha nxjerr fotot: Avionët e drogës ulen në Lezhë dhe aty i presin dy furgonë (FOTO LAJM) Ish kryeminsitri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë të ndodhur në Lezhë. Qy
Berisha bën bilancet: Dje në shesh ishin 500 mijë njerëz Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas manifestimit të presidentit Meta, mbrëmjen e djeshme. “Përshëndetje vëll
Berisha nuk e dëgjon Metën, ikën nga manifestimi para fjalimit (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta po mban në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin në "Mbrojtje të Kushtetutës". Në këtë ma
E kishte premtuar, Sali Berisha merr pjesë në manifestimin e Metës Ish-kryeministri Sali Berisha u është bashkuar protestuesve në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në tubimin e thirrur nga
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
Berisha reagon pak para protestës së Metës: Diktaturat përmbysen nga sovrani Pak orë para nisjes së manifestit mbarëkombëtar të thirrur nga presidenti Ilir Meta në mbrojtje të Kushtetutës, vjen një
Berisha zbardh skemën: Kush fshihet pas arrestimit të Henri Çilit? Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për arrestimin e gazetarit dhe botuesit Henri Çili. Me anë të një komenti, ai sh
Sali Berisha: Një vajzë me koronavirus në QSUT, mbahet e fshehtë për Kongresin e PS Ministria e Shëndetësisë ka deklaruar se në Shqipëri janë testuar më shumë se 20 persona për koronavirus por kanë dalë n
Sali Berisha: 3 të dyshuar për koronavirus ndalohen në Rinas Një qytetar ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se gjatë ditës së sotme janë ndaluar tre persona të dyshuar
Festoi 41-vjetorin, Armina më e dashuruar se kurrë në ditëlindjen e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Sot, djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, feston sot 41-vjetorin e lindjes. Në ditën e lindjes, bashk