999 rezultate për

benz

Benzema u dha fitoren, por çfarë deklarojnë shokët e skuadrës Pas fitores ndaj Celta-s, Real Madrid ka mposhtur edhe Huesca me rezultatin 3-2. Pas ndeshjes, ky ka qenë reagimi i dy l
Reagojnë lojtarët e Realit: Benzema është numri "9" më i mirë në botë të lumtur që luajmë me të Pas fitores ndaj Celta-s, Real Madrid ka mposhtur edhe Huesca me rezultatin 3-2. Pas ndeshjes, ky ka qenë reagimi i dy l
Gaz Paja parkon super Benzin pranë Teatrit, acarohen protestuesit Prej kohësh pranë Teatrit protestohet kundër vendimit të qeverisë për ta shembur Teatrin Kombëtar. Artistë, qytetarë
Zidane i hedh "benzinë zjarrit": Nëse Pogba largohet le të vijë te Reali Zinedine Zidane iu përgjigj thashethemeve që e lidhin Paul Pogba si blerjen më të re të Real Madridit: "Nëse një ditë ve
Ky është "Benzi" që u përdor në vrasjen e dy vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Shkodra u trondit ditën e sotme nga një krim i dyfishtë ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali. N
Grabitësit i marrin me dhunë dhe i djegin "Benzin" lezhianit Një makinë është gabitur me armë gjatë mbrëmjes së djeshme në Lezhë ku më pas autorët i kanë vënë flakën. Ngjarja nd
Rrugës për në Laç, Benzi shpërthen në flakë Një makinë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në rrugën e Kishës së Shna Ndout. Sipas informacioneve paraprake, dys
Rriten çmimi benzinës në Maqedoninë e Veriut Çmimi i benzinës do të rritet për 1,5 denarë, gjegjësisht 1 denar për litër, derisa çmimi i dizelit do të ulet për 0,5 d
"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qe
EMRAT/ Identifikohet viktima dhe e plagosura në aksidentin e Koplikut Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Viktima
Pas Benzema është radha e Giround të mbes jashtë kombëtares Didier Dechamps tashmë ka vendosur të freskojë sulmin e kombëtares së Francës. Pas Benzema ishte Oliver Giround ai që mb
Këto janë reagimit e lojtërëve të Realit pas fitores Megjithëse fitoi 4-1 ndaj Valladoilid, shumica e tifozëve mendojnë se kjo ishte ndeshja e fundit e Santiago Solari-t n
Benzema shënon golin e dytë personal të 3-tin për Realin (VIDEO) Pjesa e dytë duket se qenka e gjitha për Realin pasi në vetëm 15 minuta ka shënuar 2 gola duke përmbysur kështu rezultat
Aksident i rëndë në Krrabë, kamioni përplas "Benzin" (FOTO & VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan, pranë rrethrrotullimit të Ibës, ku një kamion ka përplasur keq
Digjet "Benzi" i punonjësit të tatimores në Vlorë Vijon djegia e automjeteve në qytetin e Vlorës, duke e shndërruar në një fenomen mjaft shqetësues. Një tjetër automjet ë
Benzi merr para karrocën e të moshuarve në Fier Një makinë tip Benz ka përplasur një cift të moshuar i cili udhëtonte me karrocë në vendin e njohur si “Shën Pjetër” në
Inter e Milan gati për stadiumin e ri, frymëzohen nga “Mercedez Benz Stadium” Prej kohësh flitet për një stadium të ri në kamet e skuafrave të Milanos pikërisht, Milan edhe Inter, shktuan Albeu.com
Donte ta xhironte, të riut i bërmbyset "Benzi" (FOTO LAJM) Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në fshatin Dukat i Ri të Vlorës. Një të riu i është shkrepur në mendje të xhiront
Benzi i merr jetën motoçiklistit në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në Fier, ku si pasoje e përplasjes nga një automjet ka humbur jetën nj
Tronditet Benzema, hajdutët i vjedhin shtëpinë Djë në mbërmje pas ndeshjes Real Madrid–Barcelona një lajm i rende ka tronditur Benzemanë. Grabitësit kanë përfituar