999 rezultate për

beckham

David Beckham i përgjigjet kritikëve për puthjen me vajzën e tij (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur, David Beckham ka folur për herë të parë pas diskutimit të madh që shkaktoi në rrjete sociale fotog
Djali i madh i David Beckham, i suksesshëm dhe mendjemadh (FOTO LAJM) Djali më i madh i David dhe Viktoria Beckham, Brooklyn Beckham ka filluar të ngjisë hapat e tij në botën e modelingut p
Viktoria Beckham ka një mesazh për burrin e saj Ai dihet botërisht se ka një lidhje të ngushtë me fëmijët e tij, dhe shpesh niset në udhëtime me ta, duke kërkuar kësht
Rita Ora dhe David Beckham shkëmbejnë përqafime në amFar Gala (FOTO LAJM) Dyshja duket se me zor kishte pritur që të takohej! Tani e njohur ndëerkombëtarisht, bukuroshja me origjinë shqiptare
Beckham: Isha afër transferimit te Roma, por… David Beckham e ka pranuar se ishte afër transferimit te Roma, kjo vetëm që të luajë përkrah Francesco Tottit. Të die
David Beckham "përçan" fansat për rolin e tij në filmin "Mbreti Artur" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur i kombëtares angleze David Beckham tërhoqi vëmendjen verën e kaluar kur deklaroi se do të ishte
5 gjërat që nuk i keni ditur për David Beckham! David Beckham është thjesht një nga njerëzit më të famshëm në planet. I tillë është niveli i famës që ai e ka arritur, d
Victoria Beckham tregon sekretin e martesës së saj të gjatë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zbuluar sekretin e thjeshtë e martesës së saj të shëndetshme me ish-futbollistin David Beckham. Ç
Të humbasësh 4 kg për 4 ditë me dietën e Viktoria Beckham (FOTO LAJM) Një ish-Spice Girl, gruaja e një nga futbollistëve më të talentuar, më të pasur David Beckham dhe gjithmonë në top formë
Ferrari i David Beckham del në ankand për shitje (FOTO LAJM) Ylli i futbollit përveç se është i njohur në fushën e futbollit, ai po ashtu është edhe një koleksionist i pasionuar i v
Griezmann kërkon të transferohet te United, në gjurmët e Beckham Antonioe Griezmann është gjithnjë e më pranë transferimit te Manchester United. "Këshilltari i imazhit", Sebastien Belle
Beckham: Te United na kanë turpëronin, por nuk kanë abuzuar David Beckham ka sqaruar se asnjë prej rasteve të abuzimeve seksuale me të mitur në Angli, nuk ka ndodhur gjatë periudhë
Beckham "vë në siklet" djalin në transmetim live në Instagram (FOTO) Ish-futbollisti i Manchester Unitedit dhe Real Madridit, David Beckham, ka befasuar fansat, por edhe djalin e tij, Brook
Shikoni çfarë bën Beckham për t’ia shpëtuar jetën një gruaje të moshuar Ish mesfushori i Manchester Unitedit, David Beckham raportohet se i ka shpëtuar jetën një gruaje të moshuar, që ishte sh
Familja Beckham feston Vitin e Ri në Maldive Mbrëmjen e Vitit të Ri, familja Beckham e ka festuar në Maldive. Në një foto të publikuar nga vetë familja e famshme, sh
Çifti Beckham blen një super rezidencë 160 milionë paund (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të famshme në botë David dhe Victoria Beckham kanë blerë rezidencën më të madhe të Los Angeles për 16
Nga Toure te Beckham, 9 yjet që janë rikthyer sërish protagonistë (FOTO) Disa futbollistë kanë pasur momente të vështira në karrierën e tyre, madje shpesh herë është thënë se ata kanë prekur fu
Beckham shpjegon kuptimin e tatuazheve të tij: Ja pse e mbaj shqiponjën (FOTO) David Beckham është i njohur jashtë fushave të lojës dhe për pasionin që ka për tatuazhet pasi thuajse i gjithë trupi i
Makina e vjedhur e David Beckham shfrytëzohet nga zyrtarë të lartë në Maqedoni Zëvendësministri shtesë i Punëve të brendshme, Oliver Andonov, ecën me makinën “BMV X5”, automjet zyrtar, ku pothuajse
Djali i David Beckham e harron të dashurën Ndonëse zërat ende nuk janë konfirmuar, thuhet se djali i David dhe Victoria Beckham e la të dashurën pasi ajo dëshiront