999 rezultate për

bazuar

Shpallja "non grata" e diplomatin, reagon ambasada ruse: Akuza të pabaza! "Ne i konsiderojmë të pabazuara të gjitha akuzat ndaj diplomatit rus të përmendura në këto dokumente..." Qeveria shqi
Formacioni më i mirë i vitit në Serie A bazuar në notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Ka përfunduar sezoni i dimrit në Seria A, ndërsa skuadrat zhvilluan ndeshje shumë të mira. "SofaScore" ka publikuar f
Bazuar në shenjën e horoskopit, kjo do të jetë dita juaj më me fat për 2021-in! Fatmirësisht, të paktën nga ana astrologjike, 2021-i nuk duket kaq "i rëndë dhe sfidues" sa 2020, prandaj konsiderohet s
Sa herë duhet t'i prisni flokët, bazuar tek forma dhe lloji i tuajve? Flokë kaçurela dhe të trashë Për flokët kaçurel këshillohet një prerje një herë në tre muaj. Në fund të kësaj periudh
Çfarë e dashure je, bazuar në shenjën tënde të horoskopit? Dashi: E dashura e sinqertë Dash, nuk je nga ato që bëjnë furça. Karakteri yt shpërfaqet në çdo moment të lidhjes dhe
Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën e horoskopit Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Xhelozia lind
Çfarë tatuazhi duhet të bësh, bazuar në shenjën tënde të horoskopit (FOTO LAJM) Bërja e një tatuazhi është një vendim i vështirë, pasi të gjithë duan diçka që t’i përfaqësojë, të ketë një kuptim të ve
Si lidhen anemia dhe metabolizmi i hekurit me përkeqësimin e infeksionit COVID-19 Studimi (Kliko) i sapo publikuar në revistën shkencore Euroepean Journal of Epidemiology, të grupit prestigjioz Springer
"Ka bërë gabime", mjeku Erion Dasho thirrje Ministrisë së Shëndetësisë Eksperti i Shëndetit Publik, mjeku Erion Dasho me një postim në rrjete sociale thotë se i gjithë rajoni i Ballkanit Perë
Bazuar në format e trupit, si duhet ti zgjidhni rrobat e banjos Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Çfarë tatuazhi duhet të bësh, bazuar në shenjën tënde të horoskopit (FOTO LAJM) Bërja e një tatuazhi është një vendim i vështirë, pasi të gjithë duan diçka që t’i përfaqësojë, të ketë një kuptim të ve
Si të hani vezët tuaja në mëngjes, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit Keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë kanë parashikuar yjet për ju, te paktën në mëngjes? Ose se çfarë do hani për mëngj
Detaje nga tragjedia në Milloshevë: Dy fëmijët shkuan për t’u larë në liqenin disa metra të thellë Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për ngjarjen tragjike që ndodhi sot në fshatin Milloshevë, ku dy fëmijë humbën
Për t'i veshur sot dhe përgjithmonë, 10 gjërat e vetme që duhet të blini (FOTO LAJM) Pavarësisht trendeve, asgjë nuk mund ta zbehë sharmin e klasit, prandaj është e rëndësishme të investoni në një garderob
Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën e horoskopit Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Xhelozia lind
Si përjetohen lajmet e këqija, bazuar te shenja e horoskopit Nuk ka një mënyrë të caktuar për të shprehur dhimbjen. Në ditë të tilla, kur koronavirusi ka prekur të gjithë botën dhe
Si përjetohen lajmet e këqija, bazuar te shenja e Horoskopit Nuk ka një mënyrë të caktuar për të shprehur dhimbjen. Në ditë të tilla, kur koronavirusi ka prekur të gjithë botën dhe
50 futbollistët më të mirë në Evropë bazuar në statistika Para se futbolli të ndalet, disa yje ishin duke marrë veten dhe po luftonin për çmimet e vitit, Këpucën e Artë, Topin e
Bazuar në shenjën e horoskopit, si të shijoni ditët në karantinë Duke qenë se prej shumë ditësh kemi hequr dorë nga jeta sociale si pasojë e pandemisë, ruajtja e marrëdhënieve me njëri-
Ish-trajneri kritikon Milanin: Nuk ndërtohet e ardhmja duke u bazuar te 38-vjeçarët U duk se gjendja te Milani po shkonte drejt përmirësimit dhe Pioli me Ibrahimovic në majën e sulmit kishte gjetur "ilaci