999 rezultate për

bayerni

Presidenti i Bayernit sulmon agjentin e Lewandowskit Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, së fundi ka deklaruar se Lewandowski nuk ka dashur kurrë të largohet nga Baye
Trajneri i Bayernit bëhet "diktator", kjo është rregullorja e tij Sipas “Sport Bild”, trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, është bërë një "diktator" i vërtetë me rregulloren e re të ven
Rummennige: Bayerni nuk do të tolerojë askënd në kampionat Bayerni i Munivhut tregoi të dielën në ndeshjen e Superkupës kundër Frankfurtit se ishte në një formë shumë të mirë. Sku
BMW kërkon aksionet e Audit te Bayern Munchen Futbolli është një nga sportet që gjeneron shumë të ardhura. Më së shumti këto të ardhura sigurohen nga sponsorët e
Bayerni i hakmerret Frankfurtit dhe fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka fituar Superkupën e Gjermanisë kundër Eintracht Frankufrt me shifrat e e thella 0-5 në "Commerzbank-Are
Real-Juve përplasen sërish, tani për yllin e Bayernit Përballja Juventus - Real Madrid nuk merr fund kurrë! Pas transferimit të Ronaldos në Torino, dy super klubet europia
Në këtë datë Barcelona zyrtarizon mesfushorin e Bayernit Arturo Vidal me shumë mundësi pritet të largohet nga Bayern Munich në ditët në vijim. Në fillim është përfolur për n
Legjenda e Bayernit i përgjigjet Ozilit: Kurrë nuk jam përballuar me racizëm Ish-sulmuesi i Bayern Munichut, Giovane Elber, ka insistuar se ai kurrë nuk është përballur me racizëm në Gjermani, pas
Trajneri i Bayernit zbulon të ardhmen e Lewandowskit Polaku, Robert Leëandoëski është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga skuadra e Bayern Munich për te Real Madridi.
James Rodriguez e sheh të ardhmen e tij tek Bayerni James Rodriguez do të dëshironte që të rrinte përgjithmonë në Bayern Munich pavarësisht lajmeve se di mund të kthehet në
Kosova kërkon të bindë talentin e Bayernit Meritan Shabani është talenti kosovar që aktivizohet te skuadra e Bayernit. Mesfushori me tipare sulmues, ka të ardhme p
Shkëlqejnë shqiptarët, pas Shaqirit shënon edhe 19-vjeçari i Bayernit (VIDEO) Shaqiri na ka surprizuar të gjithëve me golin e mrekullueshëm që shënoj në debutimin e tij të parë me Liverpool. Por
Gjigandët evropian duan shërbimet e talentit të Dortmundit Christian Pulisiç është një nga talentet e shumtë që dalin nga skuadra e Borusia Dortmundit. Lojtari me origjinë kro
Nënkampioni i botës refuzoi Napolin dhe Bayernin për Interin Sime Vrsaljko është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i tij aktual, Atletico Madrid. Mbrojtësi kroat k
Agjenti i Ozil reagon ashpër ndaj presidentit të Bayernit, Uli Hoeness Mesut Ozil nuk nda aspak mirë me ekipin kombëtar të Gjermanisë për të cilin ai ka luajtur për plotë 9 vite. Ozil u largu
Nuk marrin fund sulmet ndaj Ozil, presidenti i Bayern "shpërthen" keq ndaj tij Edhe pse Ozil është larguar nga kombëtarja e Gjermanisë sulmet ndaj tij nuk kanë marrë fund. Tashmë është residenti
Kosova me fanella të reja por çmimi i tyre është më i lartë se të Bayernit dhe Realit (FOTO LAJM) Kosova ka nxjerrë sot në shitje fanellat e saj të reja por çmimi i tyre është paksa i kripur. Ka qenë Federata ajo q
Ndryshim plani, Perez ofron 90 milionë euro për bomberin e Bayernit Florentino Perez nuk do ta lërë në baltë skuadrën e tij. Tashmë Ronaldo i përket së shkuarës dhe presidenti Perez foli p
Rekordi i çmendur i Interit dhe Bayernit që mund të përfundojë në këtë Botëror Interi nuk ka pasur shumë lojtarë në këtë Botëror, por dy prej tyre kanë arritur që të shkojnë deri në gjysmëfinale.
Igli Tare pikëton mbrojtësin e Bayernit si zëvendësues i De Vrij Lazio mbeti jashtë Champions Leagues për sezonin e ardhshëm, por drejtuesit kanë nisur nga puna për të krijuar një ekip