999 rezultate për

basta

Bashkia e Tiranës nis ndërtimin e urës së re në fshatin Bastar i Mesëm, Njësia Zall-Bastar Bashkia e Tiranës vijon investimet edhe në zonat rurale, duke treguar vëmendje të veçantë për përmirësimin e infrastrukt
Big Basta: Ja peripecitë që kaluam pas arrestimit me Vesa Lumën (FOTO LAJM) Vijon ende zhurma e krijuar në media në lidhje me arrestimin e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Vesa ka thënë më herët se kanë
Vesa Luma e pranon: Jam arrestuar me Big Bastën në Mal të Zi Vesa Luma ka surprizuar ndjekësit e saj teksa ka folur për herë të parë për arrestimin e papritur me Big Bastën në Mal t
Veliaj: Rruga Zall Dajt - Zall Bastar, përfundon në 2017 Zall-Bastari do te jetë më afër Tiranës dhe banorët e kësaj njësie do kenë mundësi të arrijnë më shpejt ne tregjet e kry
Bashkia e Tiranës shpërndan ndihma për fëmijët e Zall-Bastarit Zall-Bastari do te jetë më afër Tiranës dhe banorët e kësaj njësie do kenë mundësi të arrijnë më shpejt ne tregjet e kry
Çifti i famshëm shqiptar përjetojnë orët e tmerrit në Itali (FOTO LAJM) Rikthimi i çiftit shumë simpatik, Vesa Luma dhe Big Basta në koncerte, pas ardhjes në jetë të djalit të tyre Lian, nuk k
Ky është furgoni që mori lumi në Zall Bastar (FOTO LAJM) Reshjet e shumta kanë pushtuar thuajse të gjithë vendin, e në disa zona situata paraqitet alarmante. Mëngjesin e ditë
Përmbytjet/ Përroi "rrëmben" furgonin në Zall-Bastar Tirana po përballet me probleme serioze për shkak të reshjeve të shumta të shiut. Reshjet dhe prurjet e lumit e kanë bër
Noizy: Duhet të mbroj të afërmit... Noizy ka zgjedhur eventin e ditës së enjte në Kosovë, për të folur për herë të parë për sherrin me “Babastars”. Reperi k
Zbulohet historia e konfliktit mes Noizyt dhe Babastars Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar, dhe mësohet se i plagosuri ësht
Shpërthen Big Basta: Getoar Selimi ka më shumë klikime se Rita Ora?! Reperi Big Basta ka shpërthyer teksa ka folur për blerjen e klikimeve nga kolegët e tij artistë. Në një intervistë për B
Big Basta lajmëron projektin e ri me djalin në krahë (FOTO LAJM) Big Basta tashmë baba i një djali të vogël të quajtur Lian, njofton që shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri. D
Ja numrat e 3 "bastardëve" të Contes që mbajnë në këmbë Italinë (FOTO LAJM) Nga muri "axurr" i Berlinit në vitin 2006 deri te bunkeri i kaltër i Francës. Italia nuk ndryshon kurrë. Nëse ka një pik
Ja pse Getoari nuk mori pjesë në Top Awards Tashmë kanë dalë në dritë kush kanë qënë arsyet pse Getoari nuk mori pjesë në Top Awards. "S'jena mo" ishte një ndër kën
Vesa Luma dhe Big Basta bëhen prindër Vesa Luma dhe Big Basta janë bërë prindër. Lajmin e ka bërë publik Big Basta, përmes një postimi në "Facebook". "Sot
Vesa Luma surprizon me linjat (FOTO LAJM) Vesa Luma ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ndërsa vijon të ruaj
Noizy i hedh benzinë zjarrit/ Kam pasur marrëdhënie me Tunën (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së të premtes, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Noizy ka pohuar se ka pasur marrëdhënie intime me Tunë
Çfarë e shqetëson Big Bastën? Reperi shqiptar Gerald Xhari, i njohur si Big Basta, ka ngritur një shqetësim, e që sipas tij gjendja është tepër serioz
Babastars me projekte të reja Në këtë fillim viti, me surpriza të reja do të vijë grupi i Babastars. Reperët Agon Amiga dhe Cozman, janë parë në studi
Vesa Luma dhe Big Basta do bëhen me djalë (FOTO LAJM) Këngëtarja Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta, janë në pritje të një djali. Këtë lajm e ka bërë publik këngëtarj