999 rezultate për

bashkise

Gjykata jep vendimin për mandatin e kryebashkiakut të Kuçovës Gjykata e Beratit që ka në juridiksion edhe Kuçovën ka konfirmuar sot mandatin e Kryetarit të Bashkisë Kuçovë, Kreshnik
Këshilltarja e Veliajt nuk i lë vend imagjinatës, poston foton shpërthyese nga pushimet (FOTO LAJM) E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, këshilltarja seksi e Bashkisë së Tiranës, Arnida Çapi, nuk ndalet së pos
Zjarri në Bashkinë e Durrësit, reagon Dako: Shkak djegia e një kabulli elektrik Kryetari ende në detyrë i Bashkisë Durrësit, Vangjush Dako ka reaguar pas zjarrit të rënë pasditen e sotme në katin e pa
"Dako po zhduk gjurmët e krimit me zjarr": Xhaferaj, dyshime pas djegies së arkivës së bashkisë Durrës Flakët kanë përfshirë sot pjesën e arkivës së Bashkisë së Durrësit duke dëmtuar një numër të madh dokumentesh. Zjarri nd
Arrestohen 3 në Mallakastër, në kërkim n/nënkryetari i bashkisë Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga 2 punonjës të Bashkisë dhe rojën e një shkolle në qytetin e Ballshit, si edhe k
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Lleshaj urdhëron shkarkimin, flet për herë të parë Zef Hila Pak minuta më patë ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, kërkoi shkarkimin e kryetarit të bashkisë së Vaut të Dejës, Zef
Sulmoi me molotov KZAZ-në, arrestohet vëllai i kryetarit të Bashkisë Vau i Dejës Shkon në 15 numri i të arrestuarëve për sulmin ndaj KZAZ-ve. Paraditen e sotme është arrestuar Alfred Hila, 51 vjeç v
Arrestohen 14 persona për zjarrin në Vaun e Dejës, mes tyre nën-kryetari i Bashkisë e punonjës 14 persona janë arrestuar pas përplasjeve të mbrëmjes së djeshme, ku protestues të opozitës hodhën bomba molotov ndaj po
Kryebashkiakja e Shkodrës urdhër administratës: Të shtunën dhe të dielën në punë Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka urdhëruar të gjithë administratën që ditën e shtunë dhe ditën e dielë, do
Kryetari i Bashkisë Mallakastër: Me 30 qershor do futem në burg Kryebashkiaku i Mallakastrës, Agron Kapllanaj nga studio e emisionin “360 Gradë” në Ora News u shpreh se do të futet në
Kapet me kondrabandë kandidati i bashkisë së Pogradecit, policia fsheh krimin Një tjetër denoncim lidhur me fshehjen e krimit nga policia ka ardhur drejt ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytet
Të rinjtë e PD-së i çojnë plehrat te dera e bashkisë Veliajt (VIDEO) Të rinjtë i kanë çuar plehrat n[ë derën e bashkisë së Tiranës pas veprimit të kësaj të fundit për të zhvensdosur koshat
Voltana Ademi përplaset me policinë: "Hiqi duart! Mos më prek" (VIDEO) Voltana Ademi është përplasur me policinë në KZAZ-në numër 3 pasi kërkon lirimin e ambienteve. Ajo ka paditur Policinë e
Rrëmujë në Shkodër, protestuesit marrin para Ademin dhe Nokën Me largimin e kryeministrit Rama nga Shkodra është përmbyllur edhe protesta e opozitës në këtë qytet. Kryetarja e Bashki
Acarohet situata në Shkodër: Policia sulmon kryetaren e Bashkisë (VIDEO) Policia sulmon me gaz kryetaren e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi. Sulmi u bë ndersa ajo tenton te levize e lire ne
Policia shkon në 3 të mëngjesit në shtëpinë kryetarit të Bashkisë Devoll, i arrestojnë të vëllain Mëngjesin e sotmë rreth orës 3 është shoqëruar forcërisht në polici vëllai i kryebashkiakut të Devollit, por dhe të tjer
Arrestohet nga policia punonjësi i zjarrëfikëses që dhunoi pjesëtarin e stafit të kandidatit të pavarur Policia ka arrestuar një punonjës të Bashkisë së Devollit, pasi ai ka dhunuar një prej anëtarëve të stafit të kandidatit
Përplasjet në KZAZ-të e Tiranës, 34 precedime dhe 3 të arrestuar Policia e Shtetit njofton se në lidhje ngjarjet e ndodhura ditën e djeshme në Kamëz se janë arrestuar 3 persona si dhe j
Punonjës të bashkisë, katër të arrestuar në Kukës pas përplasjes pë KZAZ-në Katër persona u arrestuan dje dhe sot nga policia, ndërsa shtatë të tjerë u shpallën në kërkim pas përplasjeve të djesh