999 rezultate për

bashke

Fituan bashkë betejën me Covid-19, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Aktori rrëfeu s
Konfirmon bashkëjetesën me Çiljetën, Alban Hoxha rrëfen zgjimet e ëmbla (FOTO LAJM) Portieri i kombëtares, Alban Hoxha ka zgjedhur formën më të ëmbël për të konfirmuar bashkëjetesën me këngëtaren, Çiljeta
I arrestuar për korrupsion, GJKKO heq arrestin për bashkëshortin e gjyqtares Margjeka Gjykata e posaçme kundër krimit dhe korrupsionit (GJKKO) ka ndryshuar masën e sigurisë për Arben Carën, bashkëshortin e
E trishtë: Bashkëshorti detyron 30 vjeçaren të abortojë pasi fëmija i katërt ishte sërish vajzë Ka tre vajza dhe bashkëshorti e detyroi që të abortonte vajzën e katërt. Kjo është historia e një gruaje 30-vjeçare me
Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat
Transportonin heroinë bashkë me lëndë drusore, merret vendimi për të arrestuarit Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg ka lënë në burg Gëzim Ballën, Gazmir Harremin, të cilët u vunë në pranga së bashku m
Bashkëpunoi për vrasjen e "të fortit" të Shkodrës, arrestohet Milkjor Gjoka Milkjor Gjoka, i dyshuar si bashkëpunëtor i vrasjes së Ridvan Hysenit në Shkodër është arrestuar nga policia. Ndërkohë
Rama: I uroj festën Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi Pas mbajtjes në Vlorë të ceremonisë së ngritjes së flamurit, ku presidenti i Republikës, kryeministri dhe kreu i Kuvendi
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
Pavarësi në kohë pandemie, bëhen bashkë Rama dhe Meta Është mbajtur në Vlorë, në kushte të pazakonta pandemie, ceremonia e ngritjes së flamurit. Të pranishëm ishin preside
Gold AG bëhet baba për 28 Nëntor, emri patriotik që i vendos djalit (FOTO LAJM) Reperi i njohur për temat patriotike, Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të par
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim (FOTO LAJM) Qetësia para stuhisë! Kështu mund ta cilësojmë këtë periudhë për Arilenën dhe Albanin që kanë qëndruar pak në heshtje kë
Një vit pas tërmetit, Evi Reçi përkujton 7 personat e afërm që humbën jetën (FOTO LAJM) Më 26 nëntor të vitit që lamë pas, këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi humbi shtatë persona të afërm për shkak të tërmet
Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë, publikohet pjesa e parë e dokumentarit (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
Mozzik dhe Loredana zyrtarisht bashkë! (VIDEO) Ashtu sikurse pritej Loredana ka publikuar ditën e sotme pjesën e parë të dokumentarit duke konfirmuar ribashkimin e saj
PD dhe LSI me një listë të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit? Agron Duka zbulon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, tha në emisionin "Real Story", se Partia Demokratike dhe Lëvizja Social
OFL u dërgon formularin e pasurisë 6 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave të dënuar
Prej dy javësh në intubim, COVID-19 i merr jetën çiftit të bashkëshortëve Një çift bashkëshortësh kanë humbur betejën me koronavirusin, teksa prej dy javësh ndodheshin në intubim në spitalin e K
Mbushën "Benz-in" me emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë për shkak se akuzohen për dhënie ndihmë shtetasve të huaj për kalim të